Konya'da genç kıza toplu ''çocuk'' tecavüzü

Konya'da genç kıza toplu ''çocuk'' tecavüzü
Güncelleme:

Konya'da 20 yaşındaki bir genç kızın 18 yaşından küçük 5'ten fazla zanlının tecavüzüne uğradığı ortaya çıktı: Dava dosyasındaki ayrıntılar ise kan dondurdu.

Sabah’tan Tolga Yanık’ın haberine göre, Konya'da masaj salonunda çalışan 20 yaşındaki E.K., arkadaşlarının evine gidip burada 2 bardak alkol içti. İçeceğine ilaç atılan E.K. kendinden geçti.

Sabah işe gittiğinde telefonuna gelen videoyu gören genç kız hayatının kabusunu yaşadı. E.K. evde bulunan yaşları 18’den küçük kişilerin kendisine tecavüz ettiğini bu anları videoya kaydettiklerini gördü.

Kendisine şantaj yapılan genç kız bu kez de bu kişilerin şiddetine maruz kaldı. Şiddet anları genç kızın hesabından şifresi zorla alınarak canlı yayında paylaşıldı. E.K.’nın bu anları gören arkadaşı polise başvurdu.

 Şüphelilerden A.S., H.H.P. B.C.B., A.B. ve S.T.Ö. tutuklanırken, haklarında 69 yıla kadar varan hapis cezaları istemiyle dava açıldı.

E.K.’nın kadın şüphelilerden iş arkadaşı ile arasında bilinmeyen nedenle husumet olduğu, S.K'nın E.K'nın içkisine konulan madde ile kendisinden geçmesini sağlayarak erkek şüphelilerin E.K. ile ilişkiye girip, bu anları da kayda almaları konusunda anlaştığı ortaya çıktı.

Sabah Gazetesi