Müge Anlı her yerde onları arıyordu... Cansız bedenleri bulundu!

Müge Anlı her yerde onları arıyordu... Cansız bedenleri bulundu!
Güncelleme:

Müge Anlı'nın günlerdir aradığı 3 kişilik aileyle ilgili kahreden gerçek ortaya çıktı. Anne ve iki çocuğunun cesetleri polisin operasyonuyla bulundu.

Silivri ilçesinde toprağa gömülü halde bulunan üç ceset, büyük bir üzüntü ve şokla karşılandı. Cesetlerin, kayıp olarak aranan S.D. ve iki çocuğuna ait olduğu düşünülmektedir. Ünlü televizyon programı sunucusu Müge Anlı'nın da gündeme taşıdığı bu olay, geniş çaplı bir soruşturmanın başlamasına sebep oldu. S.D.'nin boşandığı eşinin yeğeni olan Ü.Y. ile yapılan görüşmeler, cinayetin aydınlatılmasına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Şu anda Ü.Y. ve bir akrabası gözaltında bulunmaktadır.

Asayiş Şube Müdürlüğü, Kayıp Şahıslar Büro Amirliği'ne başvuran 38 yaşındaki S.D.'nin yakınları, Demirci ve iki çocuğu olan 20 yaşındaki oğlu E.P. ve 13 yaşındaki kızı R.P.'tan 25 Ocak 2021 tarihinden bu yana haber alamadıklarını bildirdi ve yardım talep etti. Kayıp Şahıslar Büro Amirliği, olayı araştırmak amacıyla Silivri'de yaşayan S.D.'nin son görüldüğü yeri incelemeye başladı. S.D., Ankara'da yaşadığı eski eşinden ayrıldıktan sonra çocuklarıyla birlikte İstanbul'a gelmişti. Arama çalışmaları, E.P.'ın kaybolduğu gün bir yakınına gönderdiği bir fotoğraf üzerinde yapılan incelemeler sonucunda yıkılmış bir ev enkazı çevresinde yoğunlaştırıldı.

Silivri'nin Değirmenköy mevkiinde yapılan kazı çalışmaları sırasında bir cesede ulaşıldı. Daha sonra aynı çukurda, üç kişiye ait olduğu değerlendirilen kemik parçaları bulundu. Bulunan kemik parçaları, Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Kemiklerin S.D., E.P. ve R.P. ait olup olmadığı, Adli Tıp Kurumu'nda yapılacak inceleme sonucunda belirlenecektir.

Olayla ilgili olarak 38 yaşındaki S.D.'nin eski eşinin yeğeni olan Ü.Y. ve Ü.Y.'nin bir akrabası gözaltına alındı. S.D.'nin yakınları, Müge Anlı'nın programında Ü.Y.'nin cinayeti işlemiş olabileceğini iddia etmişler