Yavru köpeği yere vurarak öldüren o cani yakalandı

Yavru köpeği yere vurarak öldüren o cani yakalandı
Güncelleme:

İstanbul'da işyerinde kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle 3 aylık köpeği yere vurarak öldüren cani polis ekiplerince yakalandı.

İstanbul'da kendisini rahatsız ettiği gerekçesiyle 3 aylık köpeği yere vurarak öldüren şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Köpeği öldüren şüphelinin polisteki ifadesinde, köpeğin patronun olduğunu, bir anlık öfke ile yaptığını söylediği öğrenildi. 

İstanbul'da O.Ö. isimli şüpheli lastikçide "kendisini rahatsız ettiği" gerekçesiyle Dora isimli 3 aylık köpeği, yere vurarak öldürdü. Olay sonrası kaçan şüpheli emniyet ekiplerince İstanbul'da yakalandı. Şüphelinin köpeğe şiddet uyguladığı anlar işyerinin güvenlik kamerasına yanmıştı. Görüntülerde şüpheli, yavru köpeği havaya kaldırarak yere vuruyor, yavru köpek kısa bir süre sonra ölüyordu. Şüpheliyi yakalamak için çalışma başlatan polis ekipleri, O.Ö.'nün evine baskın düzenledi. Evinde olmadığı anlaşılan O.Ö.'yü arama çalışmaları devam eden polis ekipleri, bir sokakta O.Ö.'yü görünce hemen gözaltına aldı. Gözaltındaki şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Köpeği öldüren şüphelinin polisteki ifadesinde, köpeğin patronun olduğunu, bir anlık öfke ile yaptığını söylediği öğrenildi. 
 

İstanbul'da vahşet! Yavru köpeği yere çarparak öldürdüİstanbul'da vahşet! Yavru köpeği yere çarparak öldürdü

DİKKAT! GÖRÜNTÜLER RAHATSIZ EDİCİ OLABİLİR
Videoda sizi rahatsız edebilecek şiddet görüntüleri yer almaktadır. Şiddet içeren görüntüleri izlemek için şifre ekranına " izle " yazmanız gerekmektedir

Seçiniz...