Yine aynı kaza ! TIR ile otomobil sıkıştı

Yine aynı kaza ! TIR ile otomobil sıkıştı
Güncelleme:

Düzce'de TEM Otoyolu'nda TIR ile otomobil aynı gişeden geçmek isteyince sıkıştı.

Düzce'nin Gölyaka İlçesi TEM Otoyolu’nda, TIR ile otomobil aynı gişeden geçmeye çalışırken sıkıştı.

Kaza, akşam saatlerinde meydana geldi. Düzceden İstanbul istikametine giden Nevin Öztürk, 34 YJ 260 plakalı otomobiliyle bir anlık dalgınlıkla önce HGS gişesine yöneldi.

Öztürk, yanlış gişede olduğunu fark edince son anda yandaki OGS gişesindenÿgeçmeye çalıştı. Otomobil, bu sırada gişeden geçmekte olan Hasan Çalayran yönetimindeki 06 DH 0616 plakalı TIR ile birlikte gişeye girdi.

Yine aynı kaza ! TIR ile otomobil sıkıştı - Resim : 1

Öztürk'ün kullandığı otomobil, TIR ile gişelerdeki bariyerlerin arasına sıkışıp kaldı. Ölen yada yaralanan olmadığı kazada Öztürk, diğer sürücülerin yardımıyla otombilden çıkartıldı. Otomobil, çekici yardımıyla bulunduğu yerden çıkartıldı.

Kamyon sürücüsü Hasan Çalayranÿotomobili fark edince kornaya bastığını anlatarak, "Frene basayım dedim ancak bu kez önüme alacaktım ve TIRın altına girecekti. Önüme alınca bu kurtulamazdı. Sola doğru kaçmaya çalıştım ancak aynadan baktığımda sıkışmıştı. Çadırın başından itibaren araca girdi. İnat değil. Bilmemezlik ve acemilik." dedi. Polisin kazayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.

Yine aynı kaza ! TIR ile otomobil sıkıştı - Resim : 2

Benzer bir kaza da geçen hafta Kartal Samandıra gişelerinde meydana gelmişti...

DHA

Etiketler otomobil TIR kaza TEM gişe