Cenaze namazını rol arkadaşı kıldırdı

Cenaze namazını rol arkadaşı kıldırdı

Ankaralı Namık'ın cenaze namazını klibinde de rol alan imam kıldırdı..

Evinin balkonundan düşerek hayatını kaybeden, "Ankaralı  Namık" olarak bilinen şarkıcı Namık Uğurlu'nun cenazesi, Çankırı'da toprağa  verildi. 
 
 Kuzey Ankara TOKİ blokları 15. etap 7. kattaki evinin balkonundan  henüz belirlenemeyen bir nedenle düştükten sonra kaldırıldığı Dışkapı Yıldırım  Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybeden Uğurlu'nun cenazesi,  işlemlerin ardından memleketi Çankırı'ya getirildi. 
 
 Uğurlu'nun naaşı Kurşunlu ilçesine bağlı Yeşilöz Köyü İlkokulunun  bahçesinde kılınan namazın ardından köy mezarlığındaki aile kabristanında toprağa  verildi. 
 
Babasının tabutunu yaklaşık 1,5 kilometre uzaklıktaki mezarlığa kadar  taşıyan 14 yaşındaki oğlu Efe ile cenazeye katılan yakınları, gözyaşı döktü. 
 
Cenazeye şarkıcının ailesi ve yakınlarının yanı sıra Çankırı Belediye  Başkanı İrfan Dinç, Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak, AK Parti Merkez İlçe  Başkanı Mustafa Potukoğlu, "Ankaralı Turgut" olarak bilinen şarkıcı Turgut  Karataş, Hakan Taşıyan ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
 
Cenaze namazını klibinde de rol alan imam kıldırdı 
 
Bu arada şarkıcının yaklaşık 2 ay önce köyündeki ilkokulun bahçesinde  şehitler için hazırlanan "Sakla gözyaşını annem" isimli şarkısına klip çektiği  öğrenildi. 
 
 Uğurlu'nun cenaze namazını kıldıran köy imamının, rol aldığı bu  klipte, aynı bahçede şehit olarak tabutunun başında bulunduğu ve cenaze namazını  kıldırdığı ortaya çıktı.