Gaziantep'te dehşet! Dua sırasında evin tavanı çöktü
![Gaziantep'te dehşet! Dua sırasında evin tavanı çöktü](https://img.haber3.com/rcman/Cw850h479q95gc/files/2019/8/23/5036505/gaziantepte-dehset-dua-sirasinda-evin-tavani-coktu-ZzK.jpg)
Hem aradığınız haberlere hızlıca ulaşabilmek hem de Haber3.com'a destek olmak için Google News'te Haber3.com'a abone olun.
Haber3'e Google News'te abone olun
Abone OlGaziantep'te, 2 katlı evin üst katının tabanı, kadınlar mevlit okurken, aniden çöktü. İhbarla eve gelen itfaiye, AFAD ve UMKE ekipleri, 4 kişiyi yıkıntıdan yaralı kurtardı.
Kentte, gecekonduların yoğunlukta olduğu Hasırcıoğlu Mahallesi'ndeki 2 katlı evin üst katının zemini, kadınlar mevlit okuduğu an çöktü. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sağlık, AFAD ve UMKE ekipleri sevk edildi. Alt kata düşerek, moloz yığınlarının arasında kalan 4 kişi, ekipler tarafından yaralı kurtarıldı. Sağlık görevlileri, 4 yaralıyı ambulanslarla hastaneye kaldırdı. Ekiplerin arama-kurtarma çalışmaları sürüyor.
Hem aradığınız haberlere hızlıca ulaşabilmek hem de Haber3.com'a destek olmak için Google News'te Haber3.com'a abone olun.
Haber3'e Google News'te abone olun
Abone Ol