İstanbul'da bir taksici ''kız çocuğuna taciz'den tutuklandı

Güncelleme:

İstanbul Çekmeköy'de okul çıkışı aracına binen 13 yaşındaki kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen ve ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılan taksi şoförü tekrar gözaltına alınan taksici tutuklandı

Olay 30 Eylül Cumartesi günü saat 13.30'da Çekmeköy'de yaşandı. 13 yaşındaki İ.Ö, ek ders aldığı okuldan Ataşehir'deki evine dönmek için okulunun güvenlik kulübesinde taksi bekledi. Bir süre sonra H.G adlı taksi şoförü aracıyla okul bahçesine girdi. Taksiyle kaldırıma çıkarak durabilen şoför daha sonra aracından inerek taksiyi kontrol etti. Güvenlik kulübesinden çıkan İ.Ö ise taksiye bindi.  İstanbul'da okulundan çıkıp evine gitmek için bir taksiye binen 13 yaşındaki kız çocuğunun taksicinin tacizine uğradığı iddiası infial yarattı.

 Yolculuk sırasında iddiaya göre taksi şoförü H.G, küçük kızla konuşmaya başladı. Küçük kıza kendi yaşamından bahseden H.G, İ.Ö'ye önce yaşını sordu. Küçük kızın yaşının 13 olduğunu söylemesinin ardından H.G, kıza gözlerinin çok güzel olduğunu ve çok olgun göründüğünü söyledi. Kendisinin çok yalnız olduğunu ve konuşmaya ihtiyacı olduğunu belirten taksi şoförünün saat 03.00'e kadar alkol aldığını da söylediği öne sürüldü. Durumdan çok rahatsız olan İ.Ö, taksi şoförüne cevap vermedi ve taksiden inerek evine girdi. 

  İstanbul'da okulundan çıkıp evine gitmek için bir taksiye binen 13 yaşındaki kız çocuğunun taksicinin tacizine uğradığı iddiası infial yarattı.

 İ.Ö anne ve babasına durumu anlattı. Aile, Ataşehir Sevgican Polis Merkezine giderek şikayetçi oldu. Taksi şoförü H.G, polis tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Karakolda ifadesi alınan H.G. savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Dün akşam tekrar gözaltına alınan taksici tutuklanarak cezaevine gönderildi. Aracın da bağlandığı öğrenildi.

 İstanbul'da okulundan çıkıp evine gitmek için bir taksiye binen 13 yaşındaki kız çocuğunun taksicinin tacizine uğradığı iddiası infial yarattı.

 

DHA