Kim Milyoner Olmak İster'de ODTÜ mezununun da bilemediği soru

Kim Milyoner Olmak İster'de ODTÜ mezununun da bilemediği soru
Güncelleme:

Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan yarışmacı bildiği sorularla değil, bilemediği sorularla gündem olurken, telefon joker hakkı için aradığı ODTÜ mezunu yakını da sorduğu soruyu bilemedi.

ATV ekranlarında ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'in dün akşamki bölümünde yarışan yarışmacı "ortalama" sorusunda tüm jokerlerini kullanmasına rağmen doğru cevap veremeyince yarışmadan elendi.

İlk olarak benzetme sorusu ile karşılaşan yarışmacı soruyu başarıyla tamamladı. İkinci soru olan defter sorusuna da doğru cevap veren yarışmacı, 3. soruyu görmeye hak kazandı. Yarışmacı 3. soruda seyirci joker hakkını kullanarak doğru cevabı buldu.

Daha sonra dördüncü soru olan, "1, 2, 3, 4, ve 5 sayılarının ortalamaları kaçtır?" sorusu soruldu. Şıklarda, A: 3, B: 6, C: 9 ve D: 15 yer alıyordu.

Sorunun cevabını bulamayan yarışmacı ilk olarak telefonla joker hakkını kullandı ancak cevap alamadı. yarışmacı, 'ODTÜ mezunu ama o da bilemedi' dedi. 

Daha sonra yarı yarıya joker hakkını kullanan kadın yarışmacı, yarışma heyecanından çıkamayıp cevabı bulamayınca "Çok üzüldüm" diyerek çekilme kararı kaldı.