Erdoğan'dan işçi, memur ve emekli maaşı için yeni tarih

Erdoğan'dan işçi, memur ve emekli maaşı için yeni tarih
Güncelleme:

AK Parti'nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti lideri Erdoğan işçi, memur, emekli için yeni müjdeler vermeye devam edeceklerini belirterek, "İlk kabineden sonra yeni müjdemizi açıklayacağız" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi'nde açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

AK Parti'nin bugüne kadar verdiği mücadeleye destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Cumhur ittifakındaki tüm ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

14-28 Mayıs seçimlerindeki gayretleri asla unutmayacağız. 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde bu kararlı tutumu yeniden sergilemeye hazır mıyız?

YENİ ANAYASA MESAJI

Memleketimizin söz konusu olduğu her durumda durmadan, yorulmadan yolumuza devam edeceğiz. Cumhuriyeti gerçek demokrasi ile kucaklaştıracak yeni bir anayasayı inşallah ülkemize kazandıracağız.

Terörü kaynağında kurutma stratejimizi kararlılıkla uygulayacağız. PKK, FETÖ ve DEAŞ’a her damla kanın hesabını soracağız. Bir gece ansızın gelebiliriz, unutmasınlar! Vatana kastedenlerin yüreğinden korku eksik olmayacak.

Siyasi ve sosyal sapkın akımları destekleyerek milli bünyemizi aile kurumumuzu değerlerimizi yıkmayı hedef alan sinsi faaliyetlerin kökünü kurutacağız. Biz LGBT'yi tanımıyoruz. Kim tanıyorsa onlar birlikte yürüsün. Cumhur ittifakı olarak da tanımıyoruz.

Mescid-i Aksa'yı her türlü işgal girişiminin karşısında durmaya devam edeceğiz. Bu sabah İsrail'de meydana gelen olaylarda tarafları itidalli davranmaya davet ediyoruz.

 Son 21 yıldır enflasyona ezdirmediğimiz işçi, memur ve emeklilerimize inşallah önümüzdeki dönemde yeni müjdeler vermeye devam edeceğiz. Tüm dünyayla birlikte ülkemizi de olumsuz etkileyen hayat pahalılığı meselesini, gereken her türlü tedbiri alarak çözmekte kararlıyız. Emekli memurlarımızın maaşlarıyla ilgili de bakanlığımız toplantısını yapıyor. İlk kabineden sonra yeni müjdemizi açıklayacağız.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 4. Olağanüstü Büyük Kongresi öncesi kongre salonu önünde vatandaşlara seslendi. Kongre öncesi değişim mesajı veren Erdoğan, "Yeni bir döneme yepyeni bir heyecanla merhaba diyeceğiz. Geçmişten bugüne kadar partimize hizmet etmiş kardeşlerimizin yanı sıra yeni yüzlerle partimizi daha da güçlendireceğiz" dedi.