Saatini bulmak için ilan verdi !

Saatini bulmak için ilan verdi !

İşadamı Kerem Dal 30 bin dolarlık saatini billboardlara verdiği ilanla arıyor.

İşadamı Kerem Dal, Bebek’te gittiği spor salonunda çalındığını iddia ettiği saati için salon yetkililerinin ilgisiz davrandığından yakınarak sokaklara ilan verdi.

Haber Türk'ten Yusuf Doğan'ın haberine göre; işadamı Kerem Dal, Bebek’te çok sayıda ünlünün de üyesi olduğu bir spor salonundan çalındığını iddia ettiği 30 bin dolardeğerindeki Rolex marka saatinin bulunması için İstanbul ve Bodrum’da billboard’lara ilan verdi.

DOLAP KİLİTLİYDİ İDDİASI

Bebek’teki spor salonunda spor yaptıktan sonra odasına geldiğinde, kilitlediği dolabında saatini bulamadığını söyleyen Dal, durumu bildirdiği salon yetkililerinin, sorumluluklarının bulunmadığını söylediğini, bunun üzerine polise başvurduğunu belirtti.

Polis, salon personeli ve yetkililerin ifadelerini aldı. Bu süreçte işadamı Atatürk ve Bodrum Havalimanı’ndaki billboard’lara verdiği ilana şunları yazdırdı: “Spor yaparken soyunma odasındaki dolabımdan değerli saatim çalınmıştır. Spor kulübü yönetimi, saatimi ve hırsızlığı yapanları bulamamıştır. Olayı aydınlatabilecek görgü şahitlerinin aramalarını insanlık namına beklemekteyim.”