LEE, yeni sezona zekice bir şıklık sunuyor

Lee’nin Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda, modern erkek giyimi ve denim mirası birleşiyor…

A+ A-

Lee, yeni koleksiyonuyla sezona iddialı bir başlangıç yapıyor. Desenli gömlekler, dar kesim denim pantolonlar ve yenilikçi ceket modelleri, göz alıcı renklerle modern erkeklerin dünyasına girmeye devam ediyor. İnce detaylarla tasarlanmış koyu renklerin, mükemmel uyumu yakaladığı cesur tonlar yine Lee yeni koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Yüksek kalite denimler, kışlık tonlarla gerçek bir mesai şıklığı sunuyor. Simgesel parçalar üzerinde yeniden çalışıldığı ve her kombinasyona gidecek renk geçişleri uygulanan denimler yeni sezona zekice bir şıklık sunuyor. Bölgesel el işçiliği, eskitmeler, modeller ve şaşırtan detaylarıyla Lee denim koleksiyonu bu sezon büyülüyor. Düz kesimli bilekte daralan modeli ile Arvin ve günlük dar kesim Malone, iki ana koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Bu sezon koleksiyona katılan yepyeni bir model Jog Pant ise fermuar çizgisinde kullanılan koyu tonlarda örgü indigo kumaş ile çarpıcı bir görünümle karşımızda. Günlük, bileğe doğru daralan kesim kullanılan Jog Pant, klasik spor modelin göz alıcı yeni bir versiyonu.

Başrol denimin mükemmel uyumu yakaladığı gömlekler koleksiyonun yine öne çıkanlarından oluyor. Tişört rahatlığını gömleklerde arayan stil sahipleri bu sezon Lee’de buluşuyor. Yumuşak ve ince dokusuyla tişörtlerle yarışan gömlekler, Lee erkeklerine konfor sunuyor. Spor detaylar, kıvrımlı kumaşlar ve cesur renk paletiyle Lee kendi mirasının modern bir versiyonunu ortaya koyuyor.