Acun Ilıcalı'nın kaç arabası ve motosikleti var ? İlk kez açıkladı

Acun Ilıcalı'nın kaç arabası ve motosikleti var ? İlk kez açıkladı
Güncelleme:

Türkiye'de "şov programı" denince akla ilk gelen isim olan Acun Ilıcalı lüks araç tutkusuyla da sık sık gündeme geliyor. Acun Ilıcalı konuk olduğu bir programda 'Kaç otomobiliniz, kaç motoronuz var?' sorusuna yanıt verdi.

Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, Nur Tuğba Namlı'nın YouTube programına konuk oldu. Hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Ilıcalı, kaç arabası ve kaç motosikleti olduğunu açıkladı.

Sürat tutkusuyla bilinen Acun Ilıcalı, yapımcısı olduğu 'Survivor' yarışmasının yeni sezon ilk bölümlerine uçak, TIR ve klasik otomobil gibi çok konuşulan taşıtlarla katılmasıyla uzun süre konuşulmuştu.

'HİÇBİR ŞEYİ ŞOV YAPMADIM'

'Ben hayatımda hiçbir şeyi şov için yapmadım. Hayatımı daha iyi standartlara taşımak için yaptım, parayı kullandığım bölüm hep o oldu' diyen Acun Ilıcalı, Nur Tuğba Namlı'nın 'Kaç arabanız, kaç motosikletiniz var?' sorusunu şöyle yanıtladı:

Çok arabam yok, 3-4 tane. Motosikletim 12-13 tane vardır. Taşıyamadığım için dünyanın çeşitli yerlerinde motosikletler var. Ne yapayım motorla mı gideyim yani? Dominik'te 4, Miami'de 2, Çeşme'de 3, İstanbul'da 4 tane var.