Eda Ece ''Danilo Zanna ile aşk yaşıyor'' iddialarına isyan etti

Eda Ece ''Danilo Zanna ile aşk yaşıyor'' iddialarına isyan etti
Güncelleme:

Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Yıldız karakteriyle son yılların en popüler oyuncularından biri haline gelen Eda Ece ile geçtiğimiz günlerde 9 yıldır evli olduğu Tuğçe Demirbilek'ten boşanan MasterChef Türkiye'nin İtalyan şefi Danilo Zanna'nın aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Eda Ece haberlere isyan etti.

Eda Ece ile Danilo Zanna arasında çıkan aşk iddiası gündeme bomba gibi düştü. 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanmaya hazırlanan MasterChef Türkiye yarışmasının İtalyan şefi Danilo Zanna'nın sık sık Eda Ece ila bir araya geldiği iddiası ortaya atılmıştı.

EDA ECE İSYAN ETTİ: "DAVA AÇACAĞIM"

Çıkan haberlerin ardından oyuncu Eda Ece isyan etti. 2016 yılında bir filmde rol aldıklarını söyleyen ünlü oyuncu Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"2016 yılında beraber aynı filmde rol aldığım iş arkadaşım gayet iyi bir insan olan Danilo'yu film seti bittiğinden beri hiç görmedim. Ortada gezen "sık sık görüşüyorlar" haberlerini şikâyet ettim. Bir de tweet atayım. Şu yalan haberi işini ne olur yapmayın ya. Ne kadar gereksiz…

İnsanı mesleğinden soğutuyorlar. Oyuncusun diye tanınıyorsun ünlüsün, bu yüzden her türlü yalan haber başına gelebilir! Sette sahne oynarken bir anda haberin çıkar… Sonra sen açıklama yapmak, avukata iletmek zorunda kalıyorsun işinin gücünün arasında. Ayıp bu ya düpedüz, habercilik değil."

Benim hakkımda yalan haber yapan her yere her zaman dava açacağım. Sosyal medya iyi ki var, bu çağda insanları kandırmak daha zor. Dünya değişiyor, gelişiyor, yalan haber işi umarım sona erer. İşinin iyisi, saygın kişi ve kuruluşlara böyle haberlere yer vermedikleri için teşekkür ediyorum."

DANİLO ZANNA BOŞANIYOR

Seyahat amaçlı geldiği Türkiye’de Tuğçe Demirbilek’le tanıştıktan sonra kalmaya karar veren Danilo Zanna, sempatikliğiyle kısa sürede ekranların sevilen yüzlerinden biri olmuştu. 2012 yılında Tuğçe Demirbilek ile evlenen ve 2013’te oğulları Zeno Tibet’i kucaklarına alan çift, şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma kararı aldı.