Ersin Korkut acı haberi Yılmaz Erdoğan'dan öğrendi

Ersin Korkut acı haberi Yılmaz Erdoğan'dan öğrendi
Güncelleme:

Survivor'a veda eden Ersin Korkut'a çok sevdiği köpeğinin ölüm haberini Acun Ilıcalı veremedi. Bunun üzerine Korkut'un kuzeni olan Yılmaz Erdoğan devreye girdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020'nin Salı günü yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Futbol oyununda dizinde sakatlanan Ünlüler takımından Ersin Korkut, durumunun ağırlaşmasıyla yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. Acun Ilıcalı, her daim köpeğine olan sevgisinden bahseden Ersin Korkut'a ölüm haberini veremeyince devreye Yılmaz Erdoğan girdi.

"ERSİN'E KÖTÜ HABERİ YILMAZ ERDOĞAN VERDİ"
Ersin'in elenmesinin ardından Instagram hesabından canlı yayın yapan Acun Ilıcalı, merak edilen sorulara cevap verdi. Ersin'in köpeğinden bahseden Ilıcalı şunları söyledi: "Ersin konusu. Hepimizi çok üzdü biliyorsunuz. Hiç de böyle bir şey yaşamamıştım şimdiye kadar. Karşımdaki kişinin bir haberi olmaması ve benim de söyleyemem. Onun da bu konuda çok coşkulu konuşması, gerçekten çok zor bir yayındı. Hayatta hepimizin başına zor şeyler geliyor. Ersin'e de bu haberi sevgili Yılmaz Erdoğan verdi. Kendisi de sağ olsun kabul etti.

Ersin Korkut acı haberi Yılmaz Erdoğan'dan öğrendi - Resim : 1

"ERSİN ÇOK ÜZGÜN"
"Onların arasındaki bağ çok kuvvetli çünkü. Sevgili Yılmaz ona konuyu anlattı. Hayat böyle, bazı şeyleri kabul etmemiz gerekiyor. Ersin için çok farklı ve güzel bir Survivor oldu. Survivor'da karakterinizi kolay kolay gizleyemezsiniz. Gerçekten kalbiniz iyiyse bunu Tüm Türkiye'ye geçirirsiniz. Ben de teselliye gittim gece geç saatlerde. Ersin çok üzgün. Hayatta bazı şeyleri kabul edeceğiz. Sevdiklerimiz kaybediyoruz. Hepimizin başına geliyor bunlar. Üzgünüz."

"AĞLADIĞI VİDEO KÖPEĞİYLE İLGİLİ DEĞİL"
Ersin'in elendikten sonra gözyaşları içinde çekilen videosu hakkında konuşan Acun Ilıcalı, "Ersin tekrar gelsin konusu, gündemimize gelecek bir konu. Siz seviyorsunuz, biz seviyorsunuz neden olmasın? Ersin'in videosu 2 gün önce çekilmiş bir video. Elendikten sonra. Mess ile alakalı bir video asla değil. Onun altını çizelim. Elenmesiyle ilgili üzüntüsünü paylaşıyor" dedi.

Ersin Korkut acı haberi Yılmaz Erdoğan'dan öğrendi - Resim : 2

VEDA SONRASI İLK PAYLAŞIMINI KÖPEĞİYLE YAPTI
Aldığı ölüm haberiyle yıkılan Ersin Korkut, ilk şoku atlattıktan sonra sosyal medya hesabı Instagram'dan Mess'le olan bir pozunu paylaşarak "Böyle bir sevgi görmek insanin acı gününde ne kadar değerli anlatamam. Siz ne güzel insanlarsınız..." dedi.

"GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONUSUN"
Ersin Korkut'un elenmesinin ardından Yılmaz Erdoğan, Instagram sayfasından birlikte çekilen fotoğrafını paylaşarak "Yetenekli, azimli, iyi kalpli kuzenim benim! Gönüllerin şampiyonusun" notunu düştü.