Komedyen Tolga Çevik en beğendiği meslektaşını açıkladı

Komedyen Tolga Çevik en beğendiği meslektaşını açıkladı
Güncelleme:

Ekranların sevilen komedyeni Tolga Çevik, son dönemde en çok beğendiği meslektaşını açıkladı.

'Arkadaşım Hoşgeldin' ve 'Komedi Dükkanı' gibi programlarla tanınan Tolga Çevik, İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu.

Çevik programda, yeni komedyenler arasında en beğendiği ismin Giray Altınok olduğunu söyledi.

Giray Altınok'a övgü dolu sözler sarf eden Çevik "Giray'ı çok seviyorum, çok efsane bir çocuk. Çok beyefendi bir insan, çok yaratıcı, çok da komik. Bayılıyorum ona" ifadelerini kullandı.

Altınok ise Çevik'in sözlerinin ardından X hesabında "Gurur somut haliyle böyle bir şey arkadaşlar. Ağzınız açık izlediğiniz insanların sizin için böyle bir cümle kurması. Ne mutlu bana" yazdı.

Ekranların sevilen komedyeni Tolga Çevik, son dönemde en çok beğendiği meslektaşını açıkladı.

Giray Altınok kimdir?

Blu Tv'de yayınlanan Prens dizisiyle adından söz ettiren Giray Altınok'un hayatı merak ediliyor. Peki, Giray Altınok kimdir? Giray Altınok kaç yaşında, nereli?

Giray Altınok, 1984 yılında İzmir'de doğdu. Pamukkale Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nü bitirdi. 2004 yılında İstanbul'a gelerek Akademi 35 Buçuk'ta oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez Tolga Örnek'in yazıp yönettiği "Kaybedenler Kulübü" adlı filmde canlandırdığı ressam rolüyle sinemaya adım attı. Bu filmi yine aynı yönetmenin "Labirent" filmi ve Mustafa Nuri'nin "Vücut" filmi ve "GDO Kara Kedi" filmi izledi. Kemal Uçar'la birlikte yazıp, başrollerinden birini oynadığı "Tut Sözünü" isimli filmi de 2015 yılının başında vizyona girdi. 

2013 yılında Cansu Diktaş'la birlikte 'Şaft Tiyatro'yu kurdu. 100 isimli oyunla hayata başlayan Şaft, geçen yıl Giray Altınok'un yazıp yönettiği "Siz Tek Ben Hepiniz" isimli oyunu sahnelendi. Altınok, Kanal D'nin BKM imzalı "Buyur Burdan Bak" isimli komedi programında da oynadı. Altınok, Aykut Enişte isimli sinema filminde Cem Gelinoğlu, Ege Kökenli, Melis Babadağ, Ali Erkazan, Ferdi Sancar ile birlikte rol almıştır.

Giray Altınok, 100, Buyur Bi'De Burdan Bak, Siz Tek Ben Hepiniz, İnsandan Kaçan, Yoruyorsunuz Bizi… Aferin Size! ve Mutluyduk Belki Bugüne Kadar tiyatro oyunlarında sahnede almış, yazarlık yapmıştır. 

Giray Altınok ve meslektaşı Cansu Diktaş, 7 yıldır devam eden ilişkilerini nikâh masasına taşıdı. Çift, çift 2018 Eylül ayında İstinye'deki bir restoranda düzenlenen kır düğünüyle evlendi.