Özgü Namal setlere geri dönüyor

Özgü Namal setlere geri dönüyor
Güncelleme:

Son olarak 2014 yılında yayınlanan Merhamet adlı dizide başrol oynayan ve 6 senedir setlerden uzak duran oyuncu Özgü Namal, yeniden projeleri kabul etmeye başladı.

Özge Namal, karantinadan önce bir sinema filmi ve diziye "Evet" dedi. Özgü Namal'a, sinema filmi için 800 bin TL, dizi için bölüm başına 80 bin TL teklif edildi.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Özgü Namal, kariyerine çocuklarını büyütmek için ara vermişti. Muğla'da bir çiftlik arazisi alıp köy evi yaptıran Namal, yeniden projeleri kabul etmeye başladı.

Posta'nın haberine göre; oyuncu 6 yıl aradan sonra setlere geri dönecek. İlk olarak oğlu Nefes'i kucağına alan Namal, ardından kızını dünyaya getirdi. Namal, 2016 yılında da kızı Elem Su'yu dünyaya getirdi.

Ardından Muğla'da bir köy evi yaptıran ve inzivaya çekilen Özgü Namal, burada doğal bir hayata başladı. Bahçesine sebze ekerken, şöminesi için odun kırarken görüntüleri basına yansıdı. Hatta köy halkı, Özgü Namal'ın evinin olduğu bölgeye 'Hanımın Çiftliği' adını taktı.

Oyunculuğa 6 yıl ara veren Özgü Namal, bu süreçte 50'ye yakın yapımı "Çocuklarımı kendim büyütmek istiyorum" diye reddetti.Oyuncu 5 yaşına giren oğlu Nefes'in eğitimi için bir süre önce İstanbul'a döndü.

2014'te bölüm başına en yüksek ücrete imza atan oyuncular arasında yer alan Namal'a yine cazip teklifler sunuldu.

Ödüllü oyuncu karantinadan önce bir sinema filmi ve diziye "Evet" dedi. Özgü Namal'a teklif edilen ücret sinema filmi için 800 bin TL, dizi için bölüm başına 80 bin TL. Ancak her iki set salgın nedeniyle ertelendi.

Etiketler özgü namal