Selen Görgüzel'den taciz itirafı: ''Göğüslerimi elleyip beni öpmeye çalıştı''

Selen Görgüzel'den taciz itirafı: ''Göğüslerimi elleyip beni öpmeye çalıştı''
Güncelleme:

Sahnelerin güzel ismi Selen Görgüzel yıllar önce rol aldığı bir dizinin setinde ünlü bir erkek oyuncunun tacizine uğradığını itiraf etti.

Ece Erken ve Işıl Donat'ın programına katılan Selen Görgüzel, Erken'den gelen "hiç taciz edildin mi?" sorusuna direkt "evet" yanıtı verdi.

Bir dizi setinde tacize uğradığını söyleyen ünlü oyuncu, "Çok ağır ve travmatik bir şey yaşadım. 2009 yılıydı, oynadığım bir dizide hem yönetmeniydi işin hem de bir oyuncusu tarafından. Çok korkunç bir şey. Fiziksel tacize uğradım. İsimlerini vermeyeceğim. Mahkemeye vermiştim, kazandım. Sonra o dizi durduruldu." ifadelerini kullandı.

Görgüzel 2009 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Zoraki Başkan" dizisinde "Burcu" karakterine hayat vermişti.

Öte yandan bundan 5 yıl önce Blog Milliyet'e konuşan Görgüzel "Bir ay önce gittiğim Sinop'taki 'Zoraki Başkan' dizisinin yapımcısı, çekimden sonra alkol almaya başladı ve bana da içki içmem konusunda ısrar etti. Ben de istemediğimi söyleyip odama çıktım. Bunlar yetmiyormuş gibi kapıyı açmamı istedi. Tartıştık, bana çirkin hareketlerde bulundu" açıklamasında bulunmuştu.

Devamında da 'Tekrar odama telefon açıp dizide işimin bittiğini söyledi. Bunlar yetmiyormuş gibi aynı dizide oynadığım arkadaşım Ferdi Akarnur da taciz edip göğüslerimi elleyip dudaklarımı öpmeye çalıştı. Bulunduğu dizi setinde bu olaylara başta Emel Müftüoğlu ve diğer arkadaşlarım şahittir" demiş.

Selen Görgüzel'i taciz ettiği öne sürülen dizi oyuncusu Ferdi Akarnur'un ise o dönem "Evet, doğru taciz ettim. İstedim ama vermedi, doğru vermedi" sözleri o dönem şaşkınlık yaratmıştı.