Survivor 2023'te 4'üncü yarışmacı da belli oldu

Survivor 2023'te 4'üncü yarışmacı da belli oldu
Güncelleme:

Acun Ilıcalı, "Sevgili Yusuf Güney, Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu, başarılar dilerim" diyerek Survivor 2023 kadrosunun 4'üncü yarışmacısının Yusuf Güney olduğunu ilan etti.

Televizyon ekranlarının vazgeçilmez yarışması Survivor 2023 için hazırlıklar yapılmaya başladı. Survivor 2023'ün dördüncü yarışmacısını Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

Instagram hesabından Survivor 2023'ün dördüncü yarışmacısı duyuran Acun Ilıcalı, "Sevgili Yusuf Güney, Survivor 2023 kadrosuna dahil oldu, başarılar dilerim" dedi.

survivor'un 4'üncü yarışmacısı belli oldu

ÜNLÜLERE KATILAN YUSUF GÜNEY KİMDİR?

1984 yılında Trabzon'da dünyaya gelen Yusuf Güney, aslen Gümüşhane Kelkit'lidir. Trabzon'da yaşayan Güney daha sonra ailesiyle birlikte Londra'ya taşındı. Londra'da çalıştığı bir şirkette başarılı olması sebebiyle genç yaşta pazarlama müdürlüğü yapan Yusuf Güney, 2005 yılının Haziran ayında Türk pop müzik sanatçısı Rafet El Roman'ın Londra'da verdiği bir konserinde sanatçıyla tanışmasıyla müzik dünyasına adım attı.

2008 yılında ilk bestesi "Aşk-ı Virane" Rafet El Roman'ın 2008 tarihli albümü Bir Roman Gibi'de kendine yer buldu. Rafet El Roman ile bu şarkıda bir düete imza atan şarkıcı, bu parçaya çekilen video klipte de sanatçıya eşlik etti. Şarkı oldukça başarılı oldu ve Billboard Türkçe Top 20 Listesi'nde tam 17 hafta bir numarada kaldı. 2009 yılında düzenlenen geleneksel Kral TV Video Müzik Ödülleri'nde de bu şarkı, "Yılın Şarkısı" seçildi.