Survivor adasına canlı bağlantı sürprizi

Survivor adasına canlı bağlantı sürprizi
Güncelleme:

Acun Ilıcalı, Survivor'ın dün akşam yayınlanan bölümünde Bayi Toplantısı filminin başrol oyunları ile canlı bağlantı yaptı. Filmin oyuncuları yakın arkadaşları Ersin Korkut'a destek oldu.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Heyecan dolu anların yaşandığı yarışmada bir de sürpriz bir canlı bağlantı yapıldı. Ilıcalı, yaptığı bağlantıda Bayi Toplantısı filminin başrol oyuncularını karşılarında gören yarışmacılar büyük şaşkınlık yaşadı.

ACUN'DAN ÖDÜL SÖZÜ ALDILAR
BKM imzalı Bayi Toplantısı filminin başrol oyuncuları İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Survivor adasıyla görüntülü konuştu. Survivor yarışmacısı oyuncu Ersin Korkut'un da yakın arkadaşları olan ünlü isimler, yarışmacılara bir ödül sözü de verdi. Ünlü oyuncular, Survivor yarışmacılarına ödül olarak, filmi izleme ve hamburger, mısır ve içecekten oluşan film menüsü sözünü de Ilıcalı'dan aldılar.

Survivor adasına canlı bağlantı sürprizi - Resim : 1

"SENİN NE KADAR DİRAYETLİ OLDUĞUNU GÖRMEDİLER"
Yakın arkadaşı Ersin Korkut'a destek veren oyuncu İbrahim Büyükak, "Seni gıptayla izliyorum. Senin ne kadar dirayetli olduğunu sonuna kadar gideceğini henüz görmediler" dedi. Doğu Demirkol'u her fırsatta çok sevdiğini belli eden Acun Ilıcalı, "Film 3,5 milyon seyirciyi geçerse sana süper bir hediye alacağım" diyerek vaatte bulundu.