Survivor All Star'da ilk finalist belli oldu

Survivor All Star'da ilk finalist belli oldu
Güncelleme:

Survivor All Star'da dün akşam oynanan yarışma sonucunda Batuhan Karacakaya, Avatar Atakan'ı yenerek yarışmanın ilk finalisti oldu.

Survivor All Star'da İstanbul'daki büyük finale artık sadece günler kala yarışmanın ilk finalisti dün akşam belli oldu.

Survivor All Star'ın 10 Haziran tarihli 139. son bölümünde, Atakan, Ogeday, Batuhan, Seda ve Nefise ilk finalist olmak için zorlu parkurda karşı karşıya geldi. 

Atakan ve Batuhan karşılaşması nefes keserken atışlarda rakibi Atakan'ı mağlup eden Batuhan adını 2024 yılı Survivor All Star'ın ilk finalisti olmayı başardı.

Yarışmacıların ise oyun sonrası açıklamaları şöyle oldu:

Avatar Atakan, "Arenaya çıktım, kendimi de çok iyi hissediyordum 4-0 oldu. Batuhan'a hiçbir şeyin daha bitmediğini söyledim. Çünkü 4-0'dan çok geri dönüldüğünü belirttim. Batuhan da öyle hissetmediğini söyledi. 4-4 oldu hala kendime oran olarak daha yüksek veriyorum. Seda inanılmaz bir geri dönüş yaptı. Neden burada olduğunu bir kez daha bana gösterdi." dedi.

Seda Ocak, "Bir an da böyle olay 4-0'a gelince Ogeday'la konuştuk ve sadece atışı çözmeye oynayarak ikinci tura hazırlık yapmam gerektiğini söyledim. O rahatlıkla oynadım. Bir önceki haftaya göre kötü atıyordum. Sonra Ogeday'ın dediğini dinlemediğimi dinliyormuş gibi yaptığımı fark ettim. Ogeday'ın dediğini dinleyince bir anda sayılar geldi. Gerçekten mucize gibiydi. Şans da yanımdaydı herhaldı." şeklinde konuştu.

Nefise Karatay, "Bir türlü o kolyeyi alamıyorum. Sürekli final oynuyorum ama bir türlü olmuyor. Rakiplerimin hepsi birbirinden güçlü. Elimden geleni yapıyorum ama bir yerde tıkanıyorum. Geçen haftaya baktığımızda belki ilk oyunda düellonun yorgunluğu vardı ama iki de alabilirim diyordum. Ogeday faktörü vardı önümde ve Ogeday kolyeyi aldı. Umarım bugün oyun bana bakabilir" ifadelerini kullandı.

Batuhan Karacakaya, "Asıl oyunlar bu ikisi. Bunu kazanmak için sanki hiç kazanmamışcasına elimden geleni yapacağım. Hakkımızda hayırlısı olsun" dedi.

Hedeflerini aşama aşama belirlediğini söyleyen Ogeday Girişken şu ifadeleri kullandı:

Güzel işler başardık ama şu an bunu taçlandırmak istiyorsam özellikle bu ilk oyunu almak güzel olur. Alamazsam ikincisi için savaşacağım. Çünkü yarı finali istiyorum ama yarı finalle de bitmiyor iş. Hedeflerimi hep basamak olarak koydum, bu da benim için bir basamak. Çünkü hedefi direkt şampiyonluğa koyduğun zaman yolda ayağın tökezlediğinde hayal kırıklığı daha kolay oluyor. İstanbul biletini kazanmak benim için bir basamaktı, şimdi ikinci basamaktayım. İnşallah bugün elim tutar ve atışlarda başarılı olurum