Reha Muhtar, Yıldırım Demirören'e neden bela okudu ?

Reha Muhtar, Yıldırım Demirören'e neden bela okudu ?
Güncelleme:

Ünlü gazeteci ve televizyon programcısı Reha Muhtar'ın bugün kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı ve bela okuduğu paylaşım medyada ortalığı karıştırdı.

Bir dönem Show TV Ana Haber ile televizyon sektöründe fırtınalar estiren ünlü gazeteci Reha Muhtar bugün resmi Twitter hesabından çocuklarının videosunu içeren bir paylaşımda bulundu.

Paylaşımında "Allah; eğer avukatlarınızla çocuklarımın hakkını aldıysanız; onu bir gün sizden ve çocuklarınızdan tahsil eder sevgili Melda ve Yıldırım Demirören..." ifadelerine yer veren Reha Muhtar'ın bu sert tepkisi medya dünyasında kafaları karıştırdı.

Haber3.com haber merkezinin ilk edindiği bilgilere göre son olarak Vatan gazetesinde görev alan ancak Vatan gazetesinin Demirören ailesine geçmesinin ardından olaylı bir şekilde işten ayrılan Reha Muhtar, Demirören Yayın Grubu'na alacak davası açtı.

Muhtemelen açtığı davayı kaybeden Reha Muhtar bu nedenle Twitter adresinden Demirören Yayın Grubu'nun sahibi Yıldırım Demirören'e bu ağır ifadeleri kullandı.

Şimdi gözler Yıldırım Demirören ve Demirören Yayın Grubu'nda. Bakalım Reha Muhtar'ın bu bela okuduğu sitemine ne yanıt verecekler.

Diğer yandan da İstanbul Boğazı'nda lüks bir yalıda hayatını sürdüren Reha Muhtar'ın maddi olarak refah bir hayat yaşadığı biliniyordu. Ancak Muhtar'ın bu paylaşımı medya kulislerinde akıllara "Acaba Reha Muhtar ekonomik olarak sıkıntıya girdiği için mi bu kadar isyan etti" sorusunu gelitrdi.

İşte Reha Muhtar'ın o paylaşımı:

Seçiniz...