Uğur Dündar: ''Yargıda hesaplaşacağız''

Uğur Dündar: ''Yargıda hesaplaşacağız''

Gazeteci Uğur Dündar, "Saray'a giden CHP'li" iddiasıyla ilgili olarak kendi adının da iddialar arasında yer alması üzerine harekete geçiyor. Dündar "iftiracılarla en kısa sürede yargıda hesaplaşacağız" dedi.

Bir CHP'linin Beştepe'ye giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü iddiasının kendisine de geldiğini ancak, 'Bunun belgesi yok, ben bu işe girmem' diyerek haberi yapmadığını belirten Dündar, tartışmalarla ilgili olarak yeni bir açıklama yaptı.

"YARGIDA HESAPLAŞACAĞIZ"

Dündar Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 'CHP'ye yapılan kumpasa akla hayale gelmedik iftiralarla adımızı karıştıranlarla en kısa sürede yargıda hesaplaşacağız.' dedi.

SEVİLAY YILMAN'IN İDDİASINA YANIT VERMİŞTİ

Geçen gün Habertürk yazarı Sevilay Yılmaz'ın, 'Uğur Dündar, Talat Atilla'yı koruyor' sözlerinin ardından programa bağlanan gazeteci Uğur Dündar, "Konuyla ilgili ne biliyorsam yazdım. CHP'ye yapılan kumpasın bozulduğuna inanıyorum" diye konuşmuştu.

Uğur Dündar canlı yayında adı geçer geçmez o iddiayı yalanladıUğur Dündar canlı yayında adı geçer geçmez o iddiayı yalanladı