Olay tişörtler satışa çıkarıldı

Olay tişörtler satışa çıkarıldı

Trabzonspor, Salih Dursun tişörtlerini satışa çıkardı...

Galatasaray - Trabzonspor maçında orta hakem Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart göstererek dünya gündemine oturan Salih Dursun'un bu hareketinin yer aldığı tişörtler, TS Club mağazalarında da satışa sunuldu.

Bordo mavili kulübün sanal mağazasında önceki gece yarısından itibaren 39.99 liradan satışa sunulan tişörtler, öğleden sonra mağazalarda yerini aldı. Taraftarların büyük ilgi gösterdiği tişörtlerin tükenme ihtimaline karşılık yeni sipariş verildiği vurgulandı. Bordo mavililerin ilk etapta 10 bin adet ürettiği tişörtlerden sağlanan gelirin başarılı genç hakemlerin yurt dışı eğitimleri için burs olarak verileceği açıklanmıştı.
 
EMNİYET MÜDÜRÜ KÖKSAL'A ZİYARET
 
Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri Zeki Öztürk ve Gökhan Saral, Trabzon Emniyet Müdürü Murat Köksal'ı ziyaret edip, yarın oynanacak olan Osmanlıspor maçıyla ilgili görüş alışverişinde bulundular. Emniyet Müdürü Murat Köksal, maçta herhangi bir taşkınlığın çıkmaması için taraftarların gerekli hassasiyeti göstereceklerine inandıklarını, kendilerinin de her türlü tedbiri alacaklarını söyledi.
 
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Zeki Öztürk ve Personel ve İdari İşler Koordinatörü Gökhan Saral ise Köksal'a üzerinde isminin yazılı olduğu Trabzonspor forması hediye ederek, Türk futbolunun önemli bir süreçten geçtiğini, futbolun artık adil bir noktaya gelmesi gerektiğine vurgu yaptılar.
 
Trabzonspor'un adil bir futbol yapısı için bütün gücüyle çalıştığını belirten yöneticiler, "Yarınki maçta taraftarlarımıza büyük bir görev düşüyor. Kırmadan, dökmeden demokratik şekilde tepkilerini dile getireceklerdir" dediler.
 
BADE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
 
Trabzonspor'un uygun donör bulunması için yürütülen kampanyaya çeşitli etkinliklerle destek verdiği ancak Hollanda'da hayatını kaybeden 4 yaşındaki Bade Çakır, Trabzon'da son yolculuğuna uğurlandı. Trabzonsporlu yöneticilerin de katıldığı cenazeyle ilgili kulübün resmi internet sitesinden şu duyuru yapıldı:
 
"Yakalandığı amansız hastalık sonucu yaşamını yitiren Bade Çakır bugün son yolculuğuna uğurlandı. Yomra Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazına Yönetim Kurulu Üyelerimiz Orhan İlarslan, Emre Aksoy, Adem Beder ve Futbol Koordinatörümüz Yılmaz Büyükaydın'ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Minik Bade'ye bir kez daha Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz."