Erdal Torunoğulları: Manchester'ı istiyordum

Erdal Torunoğulları: Manchester'ı istiyordum

UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda İsrail'in Hapoel Beer-Sheva ile eşleşen Beşiktaş'ta yönetici Erdal Torunoğulları iddialı konuştu.

Beşiktaş yöneticisi Erdal Torunoğulları UEFA Avrupa Ligi son 32 turunda İsrail'in Hapoel Beer-Shevatakımıyla eşleşmelerini değerlendirdi. Torunoğulları, "Manchester United'ı istiyorduk, Hapoel çıktı" dedi.

"Bizim için rakip fark etmiyordu" diyen Erdal Torunoğulları, "Biz Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Şampiyonlar Ligi'nde olsak daha iyi olurdu. 4 puan aldığımız ekip grup lideri, 4 puan verdiğimiz ekip grup sonuncusu oldu." açıklamalarını yaptı.

Dinamo Kiev'le oynadıkları maçta değinen Torunoğulları, "Sonuç değişmiyor. Hakem ne kadar kötüde yönetse o maç geride kaldı önümüde çok maç var. Takılırsak kötü olur. Hakem kesinlikle maça etki yaptı." diye konuştu.

İngiliz takımlarına karşı daha iyi oynadıklarını vurgulayan Erdal Torunoğulları, "Tottenham, Arsenal ve Liverpool maçlarında daha iyiydik bu yüzden Manchester United'ı istedim. Ancak Hapoel'i çektik. Demek hayırlısı buymuş. " ifadelerini kullandı.

NTVSpor