Molde Başkanı Oystein Fenerbahçe hayranı çıktı

Molde Başkanı Oystein Fenerbahçe hayranı çıktı

Başkan Oystein Neerland, Fenerbahçe maçında umudunun olmadığını belirtirken Türkiye ilgili olarak da ilginç sözler sarf etti.

Norveç Milli Takımı'nın EURO 2016'ya katılamayacağı için şampiyonada Türkiye lehine tezahürat yapacağını da söyleyen Molde Başkanı Oystein Neerland, ilginç açıklamalarda bulundu.

İşte Neerland’ın açıklamaları:

“Elbette ki Avrupa futbolunu takip ediyorum. Özellikle bazı ligleri düzenli olarak takip ediyorum. Türkiye’nin de 3 büyük takımı hakkında bilgim var. EURO 2016’ya direkt katılarak büyük bir başarıya imza attınız. Biz Norveç olarak turnuvaya katılamayacağız. Bu yüzden bu turnuvada Türkiye için tezahürat yapacağım.

"ZOR BİR MAÇ OLACAK"

Türkiye’den oyuncularımızla ilgilenen takımlar oldu ancak son seviyeye gelemedik. Türkiye’nin büyük ve popüler takımlarıyla iş yapmak güzel. Yarınki (bugünkü) maçın bizim açımızdan zor olacağını düşünüyorum. F.Bahçe’nin kazanmaya ihtiyacı var, bu yüzden kazanırlar diye düşünüyorum. Maçı ya kaybederiz ya da berabere kalırız. Fenerbahçe, özellikle yaptığı transferlerin ardından bütün futbolseverler ve özellikle Moldeliler için çok ünlü bir kulüp oldu.”