Kayıp prenses Kate Middleton ortaya çıktı, kötü haberi kendisi verdi

Güncelleme:

Uzun süredir kendisinden haber alınamayan ve öldüğü bile iddia edilen Prenses Kate Middleton yayınladığı kısa bir video ile kansere yakalandığını duyurdu.

Galler Prensesi Kate Middleton, bir süredir devam eden spekülasyonlara yayınladığı bir video mesajla son verdi ve kanser tedavisi gördüğünü duyurdu.

Middleton kanserin erken teşhis edildiğini ancak “büyük bir şok yaşadığını” kaydetti.

Video mesajında haberi alması sonrası "inanılmaz derecede zorlu birkaç ay” geçirdiğini söyledi.

42 yaşındaki Middleton, Ocak ayında karın ameliyatı geçirdiğinde kanser olduğunun bilinmediği belirtti.

Prenses 2 dakika 15 saniyelik video mesajında kemoterapi gördüğünü de söyledi:

“Ameliyat sonrası yapılan testlerde kanser tespit edildi. Bu nedenle sağlık ekibim bana önleyici kemoterapi almamı önerdi ve şu anda bu tedavinin erken aşamalarındayım"

Prenses video mesajında kanserin türüne ilişkin bilgi vermedi, "İyiyim ve her geçen gün güçleniyorum." mesajını iletti.

Middleton şunları söyledi:

"Her ne şekilde olursa olsun bu hastalıkla karşı karşıya kalan herkes, lütfen inancınızı ve umudunuzu kaybetmeyin. Yalnız değilsiniz."

Middleton küçük çocuklarının psikolojisi için de hassas bir şekilde konuyu eşi William ile yürütmeye çalıştıklarını anlattı ve ailesinin "biraz zamana, alana ve mahremiyete" ihtiyacı olduğunu söyledi.

Kate Middleton’ın çocukları ile paylaştığı fotoğrafı sonrası çeşitli senaryolar dile getirilmişti. Prenses hakkında çok sayıda komplo teorisi ortaya atılmıştı.

ST. PATRICK GÜNÜ GEÇİDİNE KATILAMADI

Hakkında "Öldü" iddiaları ortaya atılan Prenses Kate Middleton, İrlanda Muhafızları'nın St. Patrick Günü geçidine katılamadı. Middleton, Aralık 2022'de İrlanda Muhafızları'nın fahri albayı olarak atanmıştı.

Kate Middleton etkinliklerde boy göstermedikçe dedikodular artıyor. Galler Prensesi, önceki yıllar katıldığı İrlanda Muhafızları'nın St. Patrick Günü geçidini de es geçti.

Geçide katılmayan Middleton ve eşi Prens William, Instagram'da paylaşım yaparak günü kutladılar. Çift, paylaşımın altına "Bugünü kutlayan herkese selam" notunu düştü.

2022'DE FAHRİ ALBAY OLARAK ATANMIŞTI

3 çocuk annesi Middleton, Aralık 2022'de İrlanda Muhafızları'nın fahri albayı olarak atanmış ve geçen yıl eşi Prens William'la birlikte kutlamaya katılmıştı. Prensesin, Paskalya'dan sonra kamuya açık alanda çalışmalarına başlaması bekleniyor.

Öte yandan; Prenses Middleton hakkındaki iddialara karşı sessizliğini koruyan Prens William, Welsh Guards Askeri Birliği'nde askerlerle bir araya gelerek sohbet etti. Fotoğraflarda William'ın keyifli halleri dikkat çekti.