3 kişi tarafından kaçırılan genç kadın yol kenarında bitkin halde bulundu

3 kişi tarafından kaçırılan genç kadın yol kenarında bitkin halde bulundu
Güncelleme:

Aydın'ın Çine ilçesinde evden çıktıktan sonra ortadan kaybolan Emine K., 3 gün sonra yol kenarında bitkin halde bulundu.

Aydın Çine Sarıoğlu Mahallesi'nde hurdacılık yaparak geçimini sağlayan Aytaç K.'un eşi Emir K. (24), 21 Aralık Pazartesi günü öğle saatlerinde, ana sınıfına giden 5 yaşındaki kızının okuldaki eşyalarını almak için evden çıktı. Emir K. uzun süre dönmeyince, eşi aramaya çıktı. Eşinin okula da gitmediği öğrenen Aytaç K., polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis, 3 gündür aranan Emir K.'un dün akşam saatlerinde cep telefonuna ulaştı. Cep telefonu sinyalinden yola çıkan polis, genç kadını ilçe merkezine 12 kilometre mesafedeki kırsal Dereli Mahallesi yakınlarında, yol kenarında bitkin halde buldu.

'UYUMALARINI FIRSAT BİLİP KAÇTIM'

Emir K. polisteki ifadesinde, kızının okuluna gitmek için evden çıktıktan bir süre sonra sokakta tanımadığı 3 kişi tarafından kaçırıldığını ve 3 gün boyunda bir evde alıkonulduğunu söyledi. K., ifadesinde kendisini kaçıran kişilerin uyumasını fırsat bilip, el konulan cep telefonunu da alarak kaçtıktan sonra bitkin halde kaldığını belirtti.

Polis, K.'un ifadesinden yola çıkıp, kendisini kaçırdıklarını iddia ettiği 3 şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.