Eski eşini ve oğlunu öldüren caniden şoke eden savunma

Eski eşini ve oğlunu öldüren caniden şoke eden savunma
Güncelleme:

Aydın'ın Kuyucak ilçesinde, boşandığı eski eşi ile oğlunu av tüfeği ile vurarak öldüren zanlı "Tüm malları eşimin üzerine yapmıştım ama beni beş parasız bıraktı" dedi.

Kuyucak ilçesi Çamdibi Mahallesi'nde, 27 Mart günü yaşanan olayda Zeki K. , eski eşi Neşe O.'ın evine gitti. İkili arasında mal paylaşımı nedeniyle tartışma çıktı. Tartışma sırasında Zeki K., yanında getirdiği av tüfeği ile eski eşi Neşe O. ile kendisini engellemeye çalışan oğlu Furkan K. 'a ateş etti. Anne ve oğlu olay yerinde hayatlarını kaybederken, otomobiliyle kaçan zanlı, Nazilli'de devriye gezen polisler tarafından bulundu. Zafer Mahallesi'nde bir sitenin bahçesinde otomobilinde otururken yakalanan Zeki K. tutuklandı.

Nazilli 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın ikinci duruşmasında SEGBİS aracılığıyla ifadesi alınan tutuklu sanık Zeki K., "Hacizden kurtulabilmek amacıyla formaliteden boşandık. Evli kaldığımız süre boyunca beraber çalışıp edindiğimiz tüm malları eşimin üzerine yapmıştım. Ama o beni beş parasız bıraktı. Geçimimi sağlayabilmek için ortağı olduğum ÖRKOOP'tan avans çekmemi bile engelledi" dedi.

Zeki K., Neşe O.'ın kendisini aldattığını iddia ederek, "Bana hakaretler etti. Beni başkası ile aldattığını da öğrenince dayanamadım. Kendimi kaybetmişim ne yaptığımı, nasıl vurduğumu bile hatırlamıyorum. Çünkü bunalıma ve şoka girmişim" diye konuştu. Duruşma ertelendi.