FETÖ'cü öğretmenin bilgisayarından gizli kamera kayıtları çıktı

FETÖ'cü öğretmenin bilgisayarından gizli kamera kayıtları çıktı
Güncelleme:

FETÖ üyeliği suçundan gözaltına alınan öğretmenin bilgisayarında yapılan incelemede birlikte olduğu kadınlarla gizli çekilmiş görüntüleri bulundu.

Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nca hakkında FETÖ'den gözaltı kararı verilen Rıdvan Yücel C., geçtiğimiz günlerde emniyet mensuplarınca yapılan operasyonda yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin evinde arama gerçekleştirildi. Yapılan aramalarda elde edilen dijital materyaller Siber polis tarafından incelemeye alındı.

ŞOKE EDEN KLASÖR

Edinilen bilgiye göre, öğretmenlik yapan şüphelinin bilgisayarında soruşturma konusu dışında şoke eden bir gerçek ortaya çıkarıldı. Şüphelinin bilgisayarında tesadüfi olarak bulunan bir klasörde gizli kamera yerleştirerek kaydedildiği anlaşılan mahrem videolar bulundu.

Videoların, bilgisayar içerisinde 'dikkat et/Kendi Özelim/Öğretmen Evi' şeklinde bir klasör içerisinde bulunduğu belirlendi. İçerisinde kimliği tespit edilemeyen birçok kadına ait kaydın bulunduğu saptandı.

O ANLARI GİZLİ KAMERAYA ALMIŞ

Uygunsuz görüntülerin öğretmen evine gizli kamera yerleştirilmek suretiyle çekildiği değerlendirildi. FETÖ'cü şüphelinin öğretmen evine götürdüğü kadınlar ile ilişkiye girdiği, buraya kurduğu kamera düzeneği ile özel anlarını kayda aldığı ve bu kayıtları bilgisayarında arşivlediği anlaşıldı.