Hırsız marketi 1 kutu asitli içecekle soydu!

Hırsız marketi 1 kutu asitli içecekle soydu!
Güncelleme:

Antalya'da, bir zincir marketin şubesine giren şüpheli, aldığı kolayı kasiyerin yüzüne döktükten sonra kasadaki yaklaşık 1.000 TL'yi alarak kaçtı.

Olay, saat 21.00 sıralarında Kepez ilçesi Çamlıbel Mahallesi'nde meydana geldi.

Kimliği belirsiz şüpheli, iddiaya göre Antalya Bulvarı Yan Yol'da bulunan zincir marketin şubesine geldi. Market içerisinde tur atan şüpheli bir şey almadan çıktı.

Yarım saat sonra mağazaya geri gelen şüpheli, bazı ürünler alarak kasaya doğru ilerledi. Mağazanın kapanma saatinin yaklaşması nedeniyle boş olmasını fırsat bilen şüpheli, kasiyer Ayşegül Kuru'nun ürünleri okuttuğu sırada pet şişe içerisindeki kolayı Kuru'nun yüzüne doğru dökerek kasada bulunan yaklaşık 1000 TL'yi aldı ve kaçtı.

Kuru'nun bağırışlarını duyan mağaza çalışanları olayı 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. Olay yerine gelen çok sayıda polis ekibi kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Şüphelinin marketin arkasında bulunan Mevlana Camii'ne girdiğinin öğrenilmesi üzerine ekipler cami içerisinde ve bahçesinde arama yaptı. Cami bahçesinde şüpheliye ait bir kazak bulundu.

Bu sırada markete gelen polis ekipleri, Kuru'nun ifadesine başvurarak, güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Yaşadığı şoku atlatamayan kasiyer Kuru, olayı polislere anlatırken zor anlar yaşadı.

Markette parmak izi çalışması yapan polis ekipleri, kaçan şüpheliyi yakalamak için geniş kapsamlı çalışma başlattı.