Şişli'de dehşet ! Dünyaca ünlü iş insanının oğlu öldürüldü

İstanbul Şişli'de dünyaca ünlü şarap ithalatı yapan Figen ile Randolp Ward Mays çiftinin 17 yaşındaki oğlu Emre Tyler Mays, hastane önünde akrabalarını yaralayan kişiye benzeten şüpheli tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Şişli'de dehşet ! Dünyaca ünlü iş insanının oğlu öldürüldü
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Şişli'de, dünyaca ünlü bir firmanın sahibi olan Figen ile Randolp Ward Mays çiftinin 17 yaşındaki oğlu Emre Tyler Mays, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi acili önünde, akrabalarını yaralayan kişiye benzeten Akın K. tarafından bıçaklanarak öldürüldü. Katil zanlısı Akın K., polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

KENDİSİNİ VE YAKINLARINI YARALAYAN KİŞİYE BENZETTİ

Olay, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi acilinde 02.00 sıralarında meydana geldi. İddialara göre, dünyaca ünlü şarapları ithal eden bir firmanın sahibi olan Figen Mays ile Randolp Ward Mays çiftinin iki oğlu henüz belirlenemeyen bir nedenle kavga etti. Ağabeyi tarafından darp edilen Emre Tyler Mays, ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Lise öğrencisi Emre Tyler Mays, ambulanstan sedyeyle indirildiği sırada, çıkan bir kavgada yaralanan yakınlarını görmek için hastaneye gelen Akın K.(22) tarafından bıçaklandı. Akın K.'nın, akrabalar arasında yaşanan kavgada yakınlarını yaralayan kişiye benzeterek bıçakladığı Emre Tyler Mays, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

ŞÜPHELİ BIÇAKLA BİRLİKTE YAKALANDI

Olayın ardından kaçan Akın K., kısa süre sonra, polis tarafından, cinayette kullandığı bıçakla yakalanarak gözaltına alındı.

TUTUKLANDI

“Kasten Yaralama” ile “Görevi Yaptırmamak İçin Direnme” suçlarından olmak üzere 4 suç kaydı bulunduğu tespit edilen Akın K., çıkarıldığı savcılıkça tutuklama talebiyle nöbetçi 5. Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Şüpheli Akın K. çıkarıldığı hakimlikçe "Kasten öldürme" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News