Loto milyoneri parasını dağıtıyor! 9 Şubat son: Tek şartı ise...

Loto milyoneri parasını dağıtıyor! 9 Şubat son: Tek şartı ise...
Güncelleme:

Alman lotosundan yaklaşık 10 milyon Euro kazanarak gündeme gelen Chico lakaplı Kürşat Y., son yaptığı ile yine çok konuşuldu.

Loto milyoneri Chico lakaplı Kürşat Y. yine gündem yarattı. Geçtiğimiz yıl 24 Eylül'de yapılan çekilişten toplam 9 milyon 927 bin 511 Euro 60 cent kazanan Chico lakaplı Kürşat Y., 3 kişiye para dağıtacağını duyurdu.

Chico, 5 bin, 3 bin 500 ve 1500 Euro olmak üzere 3 kişiye para dağıtacağını belirtti.

PARA DAĞITIYOR! TEK ŞARTI VAR
Katılım için tek şartı olduğunun altını çizen Chico, 'Şubat ayında bir çekiliş yapacağım ve tek bir şartım var, parayı isteyen kişiler bu parayla ne yapacaklarını bana iletmeliler' dedi.

20 BİN KİŞİ MESAJ ATTI
Şimdiye kadar 20 bin kişi, para alabilmek için Chico’ya mesaj attı.

Kimisi ehliyeti almak istediğini kimisi ise engelli kızı için tekerlekli sandalye almak istediğini söyledi. Kredi borçlarını ödemek için para isteyenler de oldu.

 9 ŞUBAT'A KADAR SÜRE
Chico, bir yandan zor durumda olan insanlara yardım etmek istediğini belirtirken, diğer yandan da Instagram hesabındaki takipçi sayısını artırmak istediğini ifade etti.

Chico, 9 Şubat’a kadar süre tanıdı. Kazandığı parayla Ferrari ve Porsche marka lüks arabalar alan Chico’nun şu ana kadar servetinin yüzde 20’sini harcadığı tahmin ediliyor.

Kürşat Y., ayrıca Malatya’da badem tarlası da satın almıştı.

Etiketler loto milyoner Chico