Deniz Akkaya şiddet mi gördü ?

Deniz Akkaya şiddet mi gördü ?

Eski manken Deniz Akkaya, erkek arkadaşıyla taksideki hararetli kavgası hakkında açıklama yaptı.

Eski manken Deniz Akkaya, önceki akşam erkek arkadaşı ile dışarı çıktı. Eve dönüş yolunda bindikleri takside hararetli bir tartışma yaşayan ikili Renkli Sayfalar ekibi tarafından görüntülendi.

Deniz Akkaya, olay yaratan görüntülerle ilgili konuştu. Canlı yayına telefonla bağlanan Akkaya, olayla ilgili şunları söyledi:

* Yanımdaki kişi 19 yaşımdan bu yana tanıdığım Harris. Kendisi Türk değil, Yunan. Havacılık işiyle ilgileniyor. 20 yıldır Türkiye'ye gelmiyordu. İki arkadaşımla birlikte gelip misafirim oldular. Ben de kalıyorlardı. O gece de yemekteydik. Heyecanlı bir tiptir. Eli, kolu sürekli hareket halindedir. Ona dedim ki; 'El-kol hareketi yapma, bak yanlış anlaşılacak.'

* O görüntülerde bana sanıldığı gibi vurmuyor. 'Gel öpeyim barışalım arkadaşım' diyor. Ben de hafifçe itip kendine gelmesini söylüyorum. Ama kameraya yansıyan o kareleri izlediğimde Haris'e telefon açıp dedim ki; 'Al bak neye neden oldun' dedim. Neredeyse Türk-Yunan savaşı çıkacak. Bu ne ya! Dayak yok diyorum. Zaten sonra 'bavulunu alıp gidiyorsun' dedim. Harris gitti, diğer arkadaşlarım hala bende kalıyor.

* Bu ülkede şiddet gördüğümü daha önce rahatlıkla açıklamış bir kadınım. Başıma gelen şeyleri paylaşıyorum. Başkaları gibi saklamam, içime atmam. Yüksek tonda yaşayan bir kadınım. Ama temcit pilavi gibi ikide bir 'Hep bu olaylar Deniz'in başına geliyor' diye bana hatırlatılmasını sevmiyorum. 39 yaşımdayım. Daha önce 2 kişi bana bunu yaptıysa ne yapayım yani?

* Bu olay gerçek olsaydı daha önce de yaptığım gibi hemen polise giderdim. Sonra da açıklardım. Yani yalanım yok. Ayrıca doğru söylemediğimi iddia eden sosyal medyaya soruyorum. Bana 'yalan söylüyor' diyenler kendi hayatlarına baksın. Her şey onların hayatında dört dörtlük mü acaba?

Deniz Akkaya geçtiğimiz yıllarda bir dargın bir barış aşk yaşadığı Murat Varol'dan şiddet gördüğünü açıklamış ve olayı yargıya taşımıştı.