İzleyici Yasak Elma'nın göğüs dekoltelerine isyan etti!

Fox TV'nin senaryosuyla sık sık gündeme gelen Yasak Elma özellikle son bölümlerindeki "bol göğüs dekoltesi" sahneleri seyircinin tepkisini çekti.

İzleyici Yasak Elma'nın göğüs dekoltelerine isyan etti!
A+ A-

Akıl almaz entrikaların döndüğü Yasak Elma, FOX ekranlarında senaryosu ile izleyiciyi şaşırtmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları ekrana gelen dizi özellikle son haftalarda izleyicinin tepkisini çekiyor.

Diziye 3. sezonda katılan Nesrin Cavadzade ve Tuvana Türkay ile, daha da karmaşık bir hal alan dizinin kadın karakterleri sosyal medyanın dilinde.

Özellikle son bölümlerde entrikalar ile birlikte kadın karakterlerin dekolteleri de sınırları zorlamaya başladı. Dizide Halit Argun'un ikinci eşi Ender, üçüncü eşi Yıldız ve nişanlısı Şahika'nın kıyafetleri ekran başındaki seyirciyi kızdırdı.

"HEPSİ DEKOLTE GİYİYOR!"

Şahika karakterine hayat veren güzel oyuncu Nesrin Cavadzade'nin sürekli göğüs dekolteli kıyafetleri tercih etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Başarılı oyuncu Şevval Sam'ın canlandırdığı Ender karakteri de göğüs dekoltesini abartan karakterlerden. Sürekli şık ve gösterişli kıyafetler giyen Ender, göğüs ve bacak dekoltesinden vazgeçmiyor. Bu durum da izleyiciyi çok rahatsız ediyor.

Son bölümde de derin göğüs dekoltesi olan bir kıyafet giyen Ender'e yorum yağdı. Bazı seyirciler son günlerde artan dekolteleri 'Yasak Elma'da göğüs savaşları başladı' olarak yorumlarken bazı seyirciler de karakterlerin böyle giyinmesi gerektiğini savundu.

Geçtiğimiz bölümlerde bu kıyafeti tercih eden Ender yine çok tepki toplamıştı.

Dizinin dekolte giyinmeyi seven diğer karakterinden biri de Halit Argun'un şimdili eşi Yıldız'a hayat veren güzel oyuncu Eda Ece. Yıldız da diğer kadın karakterler gibi göğüs dekoltesini cömertçe sergileyen oyunculardan birisi. Geçen bölümde giydiği bu beyaz elbise geceye damga vurmuş, sosyal medyada çok yorum almıştı.