Rıdvan Dilmen: Muslera'nın yediği gol, neden onu Real Madrid'in istemediğini gösteriyor

Rıdvan Dilmen: Muslera'nın yediği gol, neden onu Real Madrid'in istemediğini gösteriyor

Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın 1-1 berabere kaldığı Trabzonspor maçında Fernando Muslera'yı yediği golle ilgili eleştirdi. Dilmen, Muslera'yı neden PSG, Real Madrid istemiyor?' sorusunun cevabını yediği gol veriyor. Sörloth'un golü yüzde 100 kaleci hatası dedi.

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, 1-1 biten Trabzonspor-Galatasaray maçı sonrası Sarı-Kırmızılılar'ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera'yı eleştirdi.

Dilmen, "Fernando Muslera, benim için çok değerli bir kaleci, tarihe geçti. 'Muslera'yı neden PSG, Real Madrid istemiyor?' sorusunun cevabını yediği gol veriyor. Alexander Sörloth'un golü yüzde 100 kaleci hatası. Bir kaleci yan topta da bu kadar hata yapmayacak. Her duran topta Galatasaray seyircisi panik yaşıyor. O top kalecinin topu, çıkacak ve yumruğu vuracak" dedi.

"BİR FENERBAHÇELİ OLARAK MUSLERA'YI İSTERİM"

Muslera ile ilgili sözlerine devam eden Rıdvan Dilmen "Bir Fenerbahçeli olarak Muslera'ya bakınca 'Keşke Fenerbahçe'nin de böyle kalecisi olsun' diyorsun. Ancak bu kadar konuştuğumuz bir kaleci, Real Madrid'e PSG'ye gidemiyorsa, demek ki bizim gördüklerimizi onlar da görüyorlar. Muslera, ülkemizi iyi temsil eden değerli bir isim orası ayrı ama bunlar da gerçekler" ifadelerini kullandı.