Bir kadına şiddet olayı daha! Eli kanlı koca öğretim görevlisi çıktı

Bir türlü bitmek bilmeyen kadına şiddet vakalarına bir yenisi daha eklendi. Bu sefer İstanbul Üsküdar'da yaşanan korkunç olayda öğretim görevlisi olduğu öğrenilen bir kişi, kendisinden boşanmak isteyen eşini defalarca bıçakladı.

Bir kadına şiddet olayı daha! Eli kanlı koca öğretim görevlisi çıktı
A+ A-

Kan donduran olay Üsküdar'de geçen haftasonu meydana geldi. Üsküdar’da bir üniversitede daire başkanı olan C.İ isimli öğretim görevlisi kendisinden boşanmak isteyen akademisyen eşi E.İ’yi defalarca bıçakladı. Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken, dehşet saçan öğretim görevlisi koca gözaltına alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

İddiaya göre karı koca arasında şiddetli geçimsizlik başladı. Bunu kabul etmeyen bir üniversitede daire Başkanı C.İ gece yarısı eşi E.İ.’yi evin dışına çağırdı.

Burada tartışmaya başlayan çiftten öğretim görevlisi koca cebinden bıçağı çıkararak kendisi gibi öğretim görevlisi karısını defalarca bıçakladı.

Ağır yaralanan kadın hastaneye kaldırılırken, C.İ gözaltına alındı. Öğretim görevlisi koca çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, talihsiz kadının yoğun bakımda tedavisi sürüyor.