İş adamı otel odasında çıplak halde ölü bulundu

İş adamı otel odasında çıplak halde ölü bulundu
Güncelleme:

Özel bir üniversitenin Kanada direktörü olan evli ve 2 çocuk babası iş insanı Koral K., İstanbul'da kaldığı otelde çıplak şekilde ölü bulundu.

Özel bir üniversitenin Kanada direktörü olan iş insanı Koral K. (55), Beşiktaş'taki bir otel odasında ölü bulundu. 16 Ocak günü otele giriş yapan K.'nin 21 Ocak'ta odasına bir kadının girdiği ve kadının ilerleyen saatlerdeki ihbarı sonrası iş insanının odada çıplak bir vaziyette öldüğü belirlendi. Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, iş insanının şüpheli ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.

İŞ İNSANI ÇIPLAK VE HAREKETSİZ HALDE BULUNDU
Özel bir üniversitenin Kanada direktörü ve elektrik mühendisi olan iş insanı Koral K., 16 Ocak günü Kanada'dan İstanbul'a geldi. Evli ve iki çocuklu olan K., Beşiktaş'taki lüks bir otelde konaklamaya başladı. 55 yaşındaki iş insanının yanına 20 Ocak akşamı genç bir kadın geldi. K.'nin konakladığı süite çıkan kadın, gecenin ilerleyen saatlerinde otelin resepsiyon görevlisini aradı. İş insanının fenalaştığını söyleyen kadının araması sonrası otel görevlileri odaya giriş yaptı. İddiaya göre odada çıplak ve yatakta hareketsiz yatan K.'nin hayatını kaybettiği belirlendi.

GENÇ KADIN GÖREVLİLERİ ARADIKTAN SONRA OTELDEN AYRILMIŞ
Otele giriş yapan K.'nin kimliği otel görevlileri tarafından teşhis edildi. K.'nin yanına gelen kadının, görevlileri aradıktan bir süre sonra otelden ayrıldığı tespit edildi. K.'nin daha önceki tarihlerde otelde birden fazla kez konakladığı belirlendi. K.'nin şüpheli ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı. K., geçtiğimiz gün Trabzon Dernekpazarı Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazı sonrası toprağa verildi.

Sabah