Elazığ'daki depremle ilgili dikkat çeken detay !
Erdoğan Elazığ depreminin bilançosunu açıkladı
Manisa ve Malatya beşik gibi sallanıyor !

Kendisini asansör boşluğuna iten sevgilisinden şikayetçi olmadı

Konya'da araştırma görevlisi sevgilisi tarafından itilmesi sonucu asansör boşluğuna düşen ve ağır yaralanan genç kadın, tutuklanan sevgilisinden şikayetçi olmadı.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Konya'da, araştırma görevlisi sevgilisi Mustafa K.'nin (31) ittiği asansör boşluğuna düşerek ağır yaralanan üniversite öğrencisi Tuğçe Ülkü G.'nin (22) sağlık durumu iyiye gidiyor. Tutuklanan sevgilisinden şikayetçi olmayan Tuğçe, alkol aldıklarını ve olayı hatırlamadığını söyledi.

Necmettin Erbakan Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi Tuğçe Ülkü G., 25 Eylül Çarşamba akşamı tartıştığı aynı üniversitenin Sağlım Bilimleri Fakültesi'nde araştırma görevlisi olan erkek arkadaşı Mustafa K.'nin itmesi sonucu asansör boşluğuna düştü. Beyninde kanama ve omurgaları ile belinde kırıklar oluşan Tuğçe Ülkü G., 2 kez ameliyat edildi.  

Gözaltına alınan Mustafa K.. ise polise verdiği ifadesinde, alkollü olduğunu, neden tartıştıklarını hatırlamadığını söyledi. K., tutuklanarak, cezaevine konuldu.

'ŞİKAYETÇİ OLMADI'
Hastanede tedavisi devam eden Tuğçe Ülkü G. de sağlık durumunun iyiye gitmesi üzerine polise ifade verdi. Tuğçe Ülkü G., hastane odasında alınan ifadesinde Mustafa K. ile sevgili olduklarını anlatarak, ''Olay gecesi Mustafa ile alkol aldık. Evden çıktıktan sonra neden tartıştık hatırlamıyorum. Bu konuda kimseden davacı ve şikayetçi değilim'' dedi.
DHA

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News