Erdoğan'ın doktor sohbetini AK Partili isim yayınladı

Erdoğan'ın doktor sohbetini AK Partili isim yayınladı
Güncelleme:

23 Nisan kutlamaları için dün Cumhurbaşkanlığı'nda çocukları ağırlayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti lideri Erdoğan'ın bir kız çocuğunun kulağına fısıldadıklarını AK Partili milletvekili Rümeysa Kadak yayınladı: "Benim doktorumla da takip edelim"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin ve beraberindeki çocukları kabul etti. Burada konuşan Erdoğan, çocukların, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı. Türkiye'deki çocuklarla birlikte tüm dünya çocuklarının bayramında, çocukları Cumhurbaşkanlığı'nda misafir etmekten büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Erdoğan, tüm dünya çocuklarına sevgilerini iletti.

Programda bir kız çocuğu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve annesinin yan yana resmini çizdiği bir tabloyu hediye etti. 2011 yılında yaşamını yitiren annesi Tenzile Erdoğan ile birlikte çizilmiş resmi gören Erdoğan duygusal anlar yaşadı.

Hediyeyi kabul eden Erdoğan daha sonra küçük kızla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Kız çocuğunun daha önceden bir hastalık geçirdiğini belirtmesi üzerine Erdoğan, küçük kızın kulağına doğru eğilip, fısıldayarak, “Benim doktorumla da takip edelim” takip edelim dedi.

Erdoğan’ın çocuğa söylediği sözlerin duyulmaması için eğilerek kulağına söylemesi dikkat çekti. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘sessizce’ yapmak istediğini, AKP İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak tarafından duyuruldu.

Kadak, sosyal medya hesabından o anların videosunu altyazı ekleyip, Erdoğan’ın sessizce söylediği “Benim doktorumla da takip edelim” sözlerini de not düşerek paylaştı..

Erdoğan’ın yaptığı mütevazı davranışı Rümeysa Kadak’ın bu şekilde duyurması da sosyal medyada ayrıca dikkat çekti.