Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Güreş: Yıldız Erkekler Serbest Türkiye Şampiyonası

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Yıldız Erkekler Serbest Türkiye Güreş Şampiyonası, Kahramanmaraş'ta başladı. Türkiye Güreş Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri...

Güreş: Yıldız Erkekler Serbest Türkiye Şampiyonası
A+ A-

KAHRAMANMARAŞ (AA) - Yıldız Erkekler Serbest Türkiye Güreş Şampiyonası, Kahramanmaraş'ta başladı.

Türkiye Güreş Federasyonu ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen şampiyonada, 59 ilden yaklaşık 500 sporcu mücadele edecek.

Osman Sayın Spor Salonu'nda başlayan ve 3 gün sürecek müsabakalarda güreşçiler, kilolarına göre 9 farklı kategoride mindere çıkacak.

Türkiye Güreş Federasyonu Asbaşkanı Ali İhsan Kabakçı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kahramanmaraş'ın Türk güreşi adına önemli bir yer olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Türkiye genelinde seçme sporcular olarak 4 gruptan gelen sporcularımız şampiyona için mücadele veriyor. 3 gün sürecek şampiyonada inşallah Türk güreşi ve Kahramanmaraş adına güzel sonuçlar anılır. Türk Milli Takımı antrenörleri burada müsabakaları izliyorlar. Milli takıma yıldızlar kategorisinde seçmeler burada gerçekleştirilecek. Aynı zamanda Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezine (TOHM) de güreşçiler burada seçilecek. Bu bakımdan bu şampiyona önem arz ediyor. Buradan çıkacak çocuklarımız başarıyla ülkemizi temsil edecekler."