CHP'de çok ilginç gelişme ! O isimler yeniden listede

CHP'de çok ilginç gelişme ! O isimler yeniden listede
Güncelleme:

CHP'nin kulislerde deprem etkisi yaratan milletvekili listesinde, listeye giremeyen Eren Erdem, Barış Yarkadaş ve Ali Şeker yeniden listeye dahil edildi.

Gazete Habertürk Yazarı Sevilay Yılman, CHP'deki flaş gelişmeyi Twitter'dan duyurdu. Yılman, Eren Erdem, Barış Yarkadaş, Ali Şeker'in yeniden milletvekili aday listesine dahil edildiğini yazdı.

Eren Erdem, Barış Yarkadaş ve Ali Şeker'in CHP'nin 27.Dönem Milletvekili listesinde yer almadığı belirtilmişti.

Bunun üzerine Erdem Twitter'dan, "Ben CUMHURİYET HALK PARTİLİYİM. Partim bana 25 ve 26. Dönem Milletvekili olma onuru yaşattı. 27.dönem listesinde yokum. Ülkemde demokrasi için, kapı kapı gezerek mücadele edeceğim.Vekillik önemli değil.Önemli olan,Türkiye demokrasisidir. Çalışacağız! Kazanacağız. İlk durak Maraş!" ifadelerini kullanmıştı.

Yarkadaş da, "Partim 25 ve 26. Dönem MV. olma onurunu verdi. Üç yıl boyunca bu onura layık olmaya gayret ettim. Gnl. Bşk. Sn. Kılıçdaroğlu da demokrasi mücadelemizde tam destek verdi. Demokrasi ve özgürlük mücadelesine parlamento dışında devam edecek, partimizin iktidarı için çalışacağız." şeklinde paylaşımda bulunmuştu.

CHP'de liste dışı kalan Eren Erdem'e FETÖ şokuCHP'de liste dışı kalan Eren Erdem'e FETÖ şoku

CHP'de şoke eden Muharrem İnce iddiasıCHP'de şoke eden Muharrem İnce iddiası

CHP'nin milletvekili listesi için flaş Abdullah Gül iddiasıCHP'nin milletvekili listesi için flaş Abdullah Gül iddiası

CHP’nin milletvekili adayları belli olduCHP’nin milletvekili adayları belli oldu

Seçiniz...