İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''
Adalet Bakanı'ndan çarpıcı sözler !

Dünyaca ünlü çift hayranlarını üzdü

Dünya starları Taylor Swift ile DJ Calvin Harris çifti yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Dünyaca ünlü çift hayranlarını üzdü
A+ A-

Amerikalı şarkıcı Taylor Swift ile DJ Calvin Harris, 15 aylık birlikteliklerine nokta koydu. Müzik dünyasının en çok kazanan çifti, ayrılık kararı ile hayranlarını şok yaşattı.

Taylor Swift-Calvin Harris çiftinin yakın çevresinden yapılan açıklamaya göre; son dönemde ilişkileri, aşktan ziyade yakın arkadaşlığa dönüşen ikili, sonunda ayrılık kararı aldı. Ayrılığın perde arkasında herhangi bir aldatma veya şiddet olayı yaşanmadığı vurgulandı.

taylor-swift-ile-calvin-harris-yollarini-ayirdi-7132468.jpeg

Müzik endüstrisinin en çok kazanan çifti olarak gösterilen 26 yaşındaki şarkıcı Swift ile 32 yaşındaki DJ Harris'in ilişkisi 15 ay önce başlamıştı. Sosyal medyada sık sık fotoğraflarını paylaşan çift, medeni bir şekilde ilişkilerini sonlandırdı. Ancak ayrılık kararı iki ünlü ismin hayranlarını şoke etti.

taylor-swift-ile-calvin-harris-yollarini-ayirdi-7132470.jpeg

Swift, iHeart Müzik Ödülleri gecesindeki konuşmasında Calvin Harris'e olan hislerini, "Hayatımda ilk kez kalabalık dağıldığında ve spot ışıkları söndüğünde, eve döndüğümde dünyanın en harika adamına sahibim. Sevgilime bu yüzden teşekkür ederim" sözleriyle dile getirmişti.

taylor-swift-ile-calvin-harris-yollarini-ayirdi-7132472.jpeg

Öte yandan People dergisi, ilişkiyi bitiren tarafın Calvin Harris olduğunu iddia etti.