Hamit Altıntop: ''Oynamak istemiyordum...''

Hamit Altıntop: ''Oynamak istemiyordum...''
Güncelleme:

Ara transfer döneminde Galatasaray'dan ayrılarak Bundesliga ekibi Darmstadt'ın yolunu tutan Hamit Altıntop önemli açıklamalarda bulundu.

Hamit Altıntop'tan çarpıcı açıklamalar! Galatasaray ile yollarını ayırdıktan sonra Bundesliga'nın son sırasında yer alan Darmstadt takımına transfer olan Hamit Alıntop, takımın teknik direktörü Torsten Frings'in transferinde önemli payı sahibi olduğunu söyledi.

Geçen hafta Bundesliga'da 'Haftanın oyuncusu' seçilen Altıntop, Alman basınına verdiği açıklamada ''Oynamak istemiyordum. Kendime inanmıyordum. Torsten Frings benimle konuştu ve beni tekrar oynamaya ikna etti. Tam bu sırada Ocak ayında ikinci kez baba oldum. Frings beni aradığında üç cümlenin yeterli olacağını biliyordum.'' sözlerini kullandı.

Galatasaray'da fazla forma şansı bulamadıktan sonra Darmstadt takımıyla ilk maçında harikalar yaratan Milli oyuncu, ''Frings bana enerji ve motivasyon verdi. Bana sağladıkları ruhuma çok iyi geldi. Bu ruhu aylar öncesinde kaybetmiştim. Fark yaratmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Her şeyimi vermeye ilk defa hazırım.'' dedi.

Sporx