BİM, Xiaomi Mi Bluetooth hoparlör satacak

BİM, Xiaomi Mi Bluetooth hoparlör satacak
Güncelleme:

PS4 ve iPhone X satışı ile gündeme gelen BİM, şimdi de Xiaomi Mi Bluetooth hoparlörü yarı fiyatına satmaya hazırlanıyor.

BİM, Xiaomi Mi Bluetooth hoparlör satacak. Daha önce satışa sunulan Apple markalı ürünler için mağaza önünde yine kuyruklar oluşmuştu. Bu sefer de Xiaomi’nin çok beğenilen Mi Bluetooth hoparlörünü yarı fiyatına satacak.

129 TL'YE SATACAK

Posta'nın haberine göre; Ürünler 16 Mart Cuma günü itibariyle raflarda yerini alacak ve 129 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Xiaomi Mi Bluetooth hoparlörün normalde piyasa fiyatı 230-250 TL arası değişiklik gösteriyor. Yani ürünü neredeyse yarı fiyatına alabilirsiniz. Xiaomi Mi Bluetooth hoparlörün teknik özelliklerine gelecek olursak, 85 Hz – 20 KHz frekans aralığında ses deneyimi, 2 kanallı stereo özelliğe sahip, 2 x 3W gücünde hoparlörü, Aux ve hafıza kartı desteği de bulunuyor.

VESTEL E5000'NİN DE SATIŞI BAŞLIYOR

BİM ayrıca bu tarihten itibaren Vestel Venüs E5000 akıllı telefonun satışına da başlayacak. Bu cihazın fiyatı ise 499TL olarak belirtilmiş. BİM'in yayınladığı katalogda bulunan Bluetooth kulaklık piyasadaki muadillerine göre daha ucuz fiyata satılıyor.

DAHA ÖNCE İPHONE X SATILDI

iPhone X'in 64GB'ı Türkiye'de 6.099 TL'den satışa sunulmuştu. BİM ise iPhone X'i 1.100 TL indirimle yani 4.999 TL'den satışa sunmuştu. 9 Mart Cuma günü saat 09:00'dan itibaren BİM mağazalarına akın etti. Ürün kısa sürede tükendi.

BİM tarafından yapılan açıklamada, Apple Türkiye’den temin edilen iPhone X adedinin 1500 olduğu ve bu nedenle yalnızca 7 BİM mağazasında iPhone X satıldığı belirtildi. Bu mağazalar arasında İstanbul (Pendik, Sultanbeyli, Maltepe, Tuzla), Sivas, Gaziantep ve Diyarbakır yer aldı.