Kan donduran bir kadın cinayeti daha: Cansız bedeni çöpten çıktı

Kan donduran bir kadın cinayeti daha: Cansız bedeni çöpten çıktı
Güncelleme:

Avusturya'da 30 yaşındaki bir çocuk annesi kadının cansız bedeni otoyol kenarındaki bir çöp bidonunda bulundu.

Türkiye'de artık her gün yeni bir kadın cinayeti olayı yaşanırken bu sefer ki kan donduran cinayet haberi Avusturya'nın Victoria eyaletinden geldi.

Tesadüf eseri Buckley yakınlarındaki bir otoyol kenarında bulunan bir çöp bidonunda genç bir kadının cansız bedeni bulundu.

Yapılan incelemeler sonucunda cansız bedenin 30 yaşındaki Swetha Madhagani'ye ait olduğu ortaya çıkarken olayla ilgili bir soruşturma başlatıldı. 

Bir çocuk annesi olan kadının eşini sorgulamak isteyen yerel makamlar adamın çocuğuyla ülkeden kaçtığını fark etti. 

Ülkenin büyük şehirlerinden Melbourne'ün dışında eşi Ashok Raj Varikuppala ve 3 yaşındaki çocuklarıyla yaşayan ailenin dağılması ülkede şok etkisi yarattı. Varikuppala'nın oğluyla Hindistan'a kaçtığından şüphelenilirken Hint polisi de bir açıklama yaptı. 

Hindistan'daki Kushaiguda polis karakolunun sözcüsü, "Varikuppala bir süre önce kayınvalidesini ziyaret etti ve çocuğunu bıraktıktan sonra şehirden ayrıldı. Aileden kimse resmi bir şikayette bulunmadı" dedi.

Hint medyasında yer alan haberlerde Varikuppala'nın eşini öldürdüğünü kayınvalidesine ve kayınpederine itiraf ettiğini söyledi.