15 yaşındaki kızı taciz eden zanlı ''sağır ve dilsiz'' numarası yaptı!

Güncelleme:

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, caddede yürüyen 15 yaşındaki kız çocuğuna elle tacizde bulunduğu iddiasıyla gözaltına alınan 39 yaşındaki zanlı önce sağır ve dilsiz numarası yaptı. daha sonra pişmanlık duyduğunu söyledi.

Olay, dün Darıca Bağlarbaşı Mahallesi İstasyon Caddesi Cumhuriyet Meydanı’nda meydana geldi. Kaldırımda arkadaşıyla birlikte yürüyen Z.R.'nin arkasından yaklaşarak elle tacizde bulunan Ebubekir Ö., daha sonra hızla kaçmak istedi. Bu sırada durumu fark eden bir vatandaş, Ebubekir Ö.’yü yakaladı. Ebubekir Ö. devriye görevinde bulunan polis ekibine teslim edildi. Şüpheli, polisleri görünce sağır ve dilsiz gibi davranmaya başladı. Bir süre sonra konuşan Ebubekir Ö.’nün yaptığından pişmanlık duyduğunu ve her şeyin bir anda olduğunu söylediği öğrenildi. Mağdur Z.R.’nin, annesi ile adliyeye giderek şikayetçi olduğu belirtildi.

AYNI SUÇTAN SABIKASI VAR

Ebubekir Ö.’nün, daha önce aynı suçtan sabıkası olduğu ve ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi gördüğü belirtildi. Şüpheli, emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

İĞRENÇ TACİZ KAMERADA

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde, Ebubekir Ö.’nün kaldırımda arkadaşıyla birlikte yürüyen 15 yaşındaki Z.R.’yi taciz ettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, Ebubekir Ö. kaldırımda yürüyen Z.R. ve arkadaşına doğru yürürken, daha sonra genç kızın arkasından koşarak elle taciz ettiği, tacizi gören bir kişinin Ebubekir Ö.’yü kolundan tuttuğu, bu sırada devriye görevinde bulunan polis ekibinin geldiği görüldü.

Savcılıktaki ifadesinin ardından mahkemeye sevk edilen Ebubekir Ö. tutuklandı.

Seçiniz...