Eski sevgilisinin ailesi tarafından kaçırılan gençten iğrenç iddia

Eski sevgilisinin ailesi tarafından kaçırılan gençten iğrenç iddia
Güncelleme:

Ankara'da 21 yaşındaki genç, eski sevgilisinin ailesi tarafından kaçırılıp dövüldükten sonra cinsel saldırıya maruz kaldığını öne sürerek 2 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.

Etimesgut ilçesinde yaşayan R.K., iddiaya göre 16 Ağustos'ta, eski sevgilisi B.B.'nin dayısı N.B. ve ağabeyi G.B. tarafından kaçırılarak Ayyıldız Mahallesi'ndeki ıssız bir alana götürüldü. N.B. ve G.B., R.K.’nin B.B.'den uzak durmasını isteyerek darbetti. Dayı ve ağabey daha sonra R K.’nin üzerindeki kıyafetleri çıkarttırıp, telefonla video çekerek cinsel saldırıda bulundu. Ardından otomobile bindirilen ve arabayla B.B.'nin babasına götürülen R. K., araç durduğu sırada inip, kaçtı. Hastaneye gidip darp raporu alan R.K., olayla ilgili N.B. ve G.B. hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Gözaltına alınan 2 şüpheli, emniyetteki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

R. K., bir yıldır sevgili oldukları B. B. ile ailesi öğrendikten sonra ayrıldıklarını belirterek, "Sonrasında kız arkadaşım, 'Seni bir parkta bekliyorum' diye bana mesaj attı. Parkta kızın dayısı ve ağabeyi tarafından bana tuzak kurulmuş. Beni zorla bir arabaya bindirdiler. Ayyıldız Mahallesi'nde boş bir tepeye götürdüler. Çırılçıplak videolarımı çekip cinsel saldırıda bulundular. Darbettiler. Daha sonra olayı savcılığa anlattım. Ancak serbest bırakıldılar. Şu anda soruşturma devam ediyor. Adalet arıyorum" dedi. 

DHA