Yine TikTok yine rezalet: Genç kadın minik kuzeniyle dudak dudağa

Yine TikTok yine rezalet: Genç kadın minik kuzeniyle dudak dudağa
Güncelleme:

Her gün yeni bir rezalete sahne olan sosyal medyanın en çok tepki çeken platformu TikTok bu sefer de çocuk yaştaki kuzeniyle dudak dudağa öpüşerek bu görüntüleri yayınlayan bir kadının görüntüleriyle sarsıldı.

Sosyal medyada ölümcül akımlar ve para toplamak için yapılan iğrençlikler ile anılan TikTok yine bir rezalete sahne oldu.

TikTok'ta bir kadın çocuk yaştaki kuzeniyle dudak dudağa öpüştüğü anların videosuyla infial yarattı. Görüntülerde TikTok üzerinden canlı yayın yapan D.K. adlı kadın kullanıcı 7 yaşlarında olduğu tahmin edilen kuzeninden "ben dudak seviyorum, beni dudağımdan öp" diyerek dudağından öpmesini istedi. Kadının bu sözleri sonrasında minik çocuk kadını öpünce de, genç kadın "öpmedin yaladın" diyerek yanıt verdi.

Sosyal medyadan yayılan ve çocuğun istismarı olarak nitelenen görüntüler büyük tepki topladı. 

O kadından ilk açıklama

Görüntüler sosyal medyada çocuğa yönelik istismar olarak tepkilere neden olurken D.K. X hesabından yaptığı açıklamada kendisine tepki gösterenlere adeta ateş püskürdü.

Çekilen videodaki çocuğun kuzeni olduğunu belirten D.K. ilk açıklamasında, "Arkadaşlar (istismar) adı altında yine bir video paylaşıp gündem etme çabası içerisindeler. Çekilen video kuzenimle ailesinin de yanımda olduğu ve istismarın söz konusu bile olmadığı hatta sayfada başka videolarında olduğunu belirtmek isterim. Bu şekilde istismar adı altında paylaşıp reklam yapan kendi kafasına göre yazı yazan ve etkileşim yaratmaya çalışan insanlara gerçekten üzülüyorum. Sayfaya yazılan yazı üzerinden şikayetimizi yapacağımızı ve görüntümü paylaştığı içinde gerekli işlem yapılacaktır" dedi.

D.K. 2. açıklamasında ise "Kuzenim ve biz birbirimizi öpüp koklayarak seviyoruz. Çocuk beni öpüyor, seviyor, yalıyor. Anasının babasının ve herkesin yanında bunu bana yapıyor ve etkileşim için istismar yazılıyor sırf beğeni toplamak ve linçten videonuz izlensin diye. Vallahi acıyorum ya istediğiniz kadar paylaşın. İstismar gizlidir kıyıda köşede çoluğa çocuğa bir şeyler yapmaktır. Ben kuzenimi istismar etmiş olsam çocuğun ailesinin yanında çocuğun beni öptüğü videoları çekim yapmam ve yüklemem bunu sosyal medyaya. Allah yardım etsin size . Siz kendi kendinize etkileşime devam benim zamanım yok sizin gibi boş insan olmadığım için açıklamalarımı yaptım işinize bakın" diye konuştu.