Böylesi Brezilya dizilerinde yok! Belediye başkanının yasak aşk skandalı!

Antalya'nın bir ilçe belediye başkanı, göreve geldikten sonra ilk kıydığı nikahtaki damat Ahmet T.'yi makam şoförü olarak işe aldı. Başkanın, makam şoförünün eşiyle yasak aşk yaşadığı iddia edildi.

Böylesi Brezilya dizilerinde yok! Belediye başkanının yasak aşk skandalı!
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Antalya, bir ilçe belediye başkanının, makam şoförünün eşi ile yaşadığı gizli aşkla çalkalanıyor. Sabah gazetesinde yer alan habere göre olay şöyle gelişti; Antalya'da yaşayan Ahmet T. (38), geçen yıl eşinden boşanmış olan bir çocuk annesi Sümeyra B. (31) ile evlilik kararı aldı. Çiftin 11 Nisan 2019'daki nikâhını ise ilçe belediye başkanı kıydı.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞMIŞTI
Belediye başkanı, ilk nikâhı olan töreni, belediyenin sosyal medya hesabından da paylaşarak, mutluluklar diledi. Belediyenin sosyal medya hesabından da, "Birlikte bir ömür diyerek yola çıkan Sümeyra ve Ahmet T. çiftinin nikâhını kıyan Belediye Başkanımız, genç çiftimize bir ömür boyu huzur ve mutluluk temennisinde bulundu" ifadeleri kullanıldı.

YAZIŞTIKLARINI GÖRÜNCE İŞİNDEN İSTİFA ETTİ
Belediye başkanı, bir süre sonra ise Ahmet T.'yi, belediye şirketi Ebton A.Ş.'de işe alıp kendisine makam şoförü yaptı. Bu arada Ahmet T., eşinin telefonunda belediye başkanı ile yazıştıklarını, gördü. Bunun üzerine geçen 20 Temmuz'da noter aracılığı ile işinden istifa etti. Ahmet T., ihtarnameyi de sosyal medya hesabından, "Ben namus ve şerefini parayla satacak kadar şerefsiz değilim" diye paylaştı.

KONUM GÖNDERDİ, BULUŞTULAR
Dilekçesinde eşi ile belediye başkanı arasında uygunsuz fotoğraf ve yazışmaların olduğunu, başkanın eşine gönderdiği konum (adreste) buluştuklarını, bu durumu adresin çevresindeki kamera kayıtlarından tespit ettiğini belirtti. Sümeyra T. ise Sümeyra B. adıyla açtığı Facebook hesabından durumu namusunu, şerefini, onurunu ayaklar altına alan asılsız iftira olarak niteleyerek, boşanma aşamasında olduğu Ahmet T.'nin kendisini ölümle tehdit ettiğini öne sürdü.

"BENİ İLÇE DIŞINA GÖNDERİP BULUŞMA PLANI YAPTILAR"
Sabah Gazetesi Antalya Haber Müdürü İbrahim Okumamış'a konuşan Ahmet T., şunları söyledi: "Eşinden boşanıp İstanbul'dan dönen Sümeyra ile tanışıp evlenmeye karar verdik. Nikâhımızı da belediye başkanı kıydı. Hayatım bu noktadan itibaren değişti. Başkan bir süre sonra beni işe alıp makam şoförü yaptı. Her şey yolunda giderken o telefon kayıtlarını gördüm ve neye uğradığımı şaşırdım. Hatta bir keresinde beni ilçe dışına göreve gönderip eşimle buluşma planları yaptıklarını tespit ettim. Çok üzgünüm. Boşanmak ve ikisinden de adalet önünde hesap sormak istiyorum. Ben bu yaşıma kadar namusu ve onuruyla yaşamış, ekmeğini kazanmanın derdinde olan biriyim."

Sabah

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News