ODTÜ mezunları OnlyFans gibi ''ODTÜfans'' kurup soyundu!

ODTÜ mezunları OnlyFans gibi ''ODTÜfans'' kurup soyundu!

Mezuniyet dönemlerindeki pankartlarla Türkiye gündemine damgasını vuran ODTÜ bu sefer bazı mezunların "OnlyFans" benzeri girişimiyle çalkalanıyor. ODTÜ’lü bazı öğrencilerin kurduğu Odtufans'ta belirli bağış miktarlarına ulaşıldıkça sansürlü çıplak görüntüler sansürsüz bir şekilde yayınlanıyor.

 ODTÜ’lü bazı öğrenciler, "Odtufans" isimli bir internet sitesi kurdu. "Odtufans", onlyfans-vari bir girişim olarak görüldü. ODTÜ'lülerin bu yeni girişimi, sosyal medyada ses getirmeyi ise başardı. Peki "odtufans"ın içeriği ne?

Odtufans'ta belirlenen bağış miktarına ulaşıldıkça sansürlü çıplak görüntülerin sansürsüz halleri yayınlanıyor. Sitenin girişinde şöyle bir açıklama bulunuyor;

"Bu site ile kadın bedeninin politikleştirilmesine karşı bilinçlendirme kampanyası yapıyoruz. Kadın kendi bedeni üzerindeki tek karar merciidir. bedenin politikleştirilmesine ve sansürlenmesine karşıyız. Aşağıdaki her bir tierin açılması için belli bir bağış toplanmasını bekliyoruz. Bağışlarınız yüksek lisans eğitimimizi destekleyecektir.”